Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok ezt társkeresőn?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen átlagos pasi lehetek. Ezt több nő is megerősítette és volt már csinos barátnőm is.

Felmentem társkeresőre és teljesen átlagos nőkre írtam egy értelmes adatlapjára megfogalmazott nem két soros levelet. Ezek a nők mind 28 felettiek voltak. Írtam 15 lánynak és csak 3 válasz érkezett a többi csak megnézte a levelet.

Velem van a baj vagy ott vannak ilyen nők.


2016. jan. 25. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég sok ilyen bunkó nő van,ahogy ezt a legtöbb férfiismerősöm megerősítette.Ha egy normális stílusban íródott a levél,válaszolok rá.


22/N

2016. jan. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem bunkóság kérdése.

Egy nő sokszor naponta több, mint 10-20 levelet kap.

Nyilván csak annak vàlaszol, aki érdekli.

2016. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:(
2016. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt tapasztalom én is, bár a fiatalabb kategóriára írtam. Azt hittem 28 felett nagyobb a válaszadási arány, mivel több nő is van.


A kérdező írta, hogy értelmes adatlapos nőkre írt és nem két soros levelet. Én arra következtetek, hogy nem volt bunkó.


A 3/15 arány szerintem még jónak nevezhető. Én ettől rosszabbat tudnék felmutatni.


A nagy kérdés, hogy most rövid 1-2 soros levél kell a nőnek vagy hosszabb bemutatkozó levél? Mert máshol azt mondták, hogy túl hosszú a bemutatkozásom.

Lehet frappánsabb adatlapot kéne kitöltenünk?


Amúgy én kíváncsi vagyok erre, hogy egy nő ilyenkor mit érez? Vagy csak az egója miatt van fent, hogy írjanak neki?


Volna egy tippem. Kérdező, ha legközelebb olyan előfizetést választasz, ahol nem csak te tudsz írni a nőnek és az üzenetedben megadsz egy mail címet, hanem olyanba, ahol bármilyen nő írhat neked üzenetet, ott lehet nagyobb eséllyel mondanak valamit

2016. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó összefoglalta a magyar valóságot 'zsidó volt vagy mi'

Csodás.

2016. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Volna egy tippem. Kérdező, ha legközelebb olyan előfizetést választasz, ahol nem csak te tudsz írni a nőnek és az üzenetedben megadsz egy mail címet, hanem olyanba, ahol bármilyen nő írhat neked üzenetet, ott lehet nagyobb eséllyel mondanak valamit



Ilyenbe vagyok mégsem írnak.....

2016. jan. 25. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!