Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt az itteni pasik, hogy a társkeresőn csak a kép, külső számít?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom ezt hogy egy társkereső oldalon csak a kinézet meg hogy milyen képed van fent.

Én nem vagyok helyes, sokszor kép nélkül ismerkedtem, mégis írtam egy egyedi bemutatkozó levelet és bizony így több kapcsolatom is lett társkereső oldalakról.

Nyilván az intelligensebbekre, nem felszínesekre kell írni.

Több ismerősöm lány is mondta hogy simán beszél és találkozik is olyan fiúval, aki nem jön be elsőre kép alapján de egy jó értelmes jó levelet írt.


2016. jan. 18. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Van aki meg 1 képpel is tud ismerkedni.De akkor is általánosítani lehet!


Az élő találkozás a kulcs.

2016. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Köszi! Most már én is így fogok tenni! :)
2016. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A férfiak elsősorban a látás segítségével szerzik az információkat. Férfiként én is jobban szeretek képekből informálódni bármilyen téren mint hosszú nyomtatott szöveg "dekódolásából". Az utóbbi szót azért írtam dekódolásnak mert az olvasás tényleg az, le kell fordítani az agyban, hisz az írott szöveg emberi találmány, olyan nincs a természetben. Hasonló ez mint hogy te magyarként jobban szeretsz magyarul informálódni és kevésbé angolul, mert az utóbbi nem anyanyelved és azt is dekódolnod, fordítanod kell hogy értelmezd. A képek meg nem kell fordítani.
2016. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért,mert meg sem nézik a levelet,el sem olvassák,maximum megnézik a képedet,sokszor még azt se,és semmit nem is válaszolnak vissza...

Mondjuk ezért.És teljesen mindegy,milyen nőre írtam rá,engem inkább a szerényebbeknek tűnők vonzottak,nem a feltűnőek,de ők sem válaszoltak ugyanúgy semmit...

600+ levelet küldtem el az évek során,próbáltam személyre szabottan írni,akinek volt mit persze. Még csak egyetlen egy választ sem kaptam soha.

24/F

2016. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Jó igaz te még fiatal vagy Így fiatalabbakra tudsz írni akiknek még tényleg a külső számít. Én idősebb vagyok 28-35 éves korosztályt célzom meg és bizony egy jó levéllel ott sikereket érek el akár kép nelkkuk9is
2016. jan. 18. 12:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valakinek van fent képe, azért legalább annyi számít mindenkinek, hogy vállalható minőségű legyen, szóval pl. a tükörből visszacsillanó vakufény ne takarja ki a rajta szereplő ember arcát, és társai... :-) Meg mondjuk ha csak egy fotó van, akkor az ne egy csoportképet ábrázoljon, amiből nem lehet egyértelműen eldönteni, melyik vagy...stb. :-)
2016. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Az általad preferált korosztályba tartozok, és nem írnék vissza annak, akinek nincs képe, vagy egyértelműen nem őt ábrázolja.

Az lenne az első gondolatom (tapasztaltam már ilyet), hogy biztos nem akarja, hogy felismerjék, mert nős/kapcsolatban van.


Másrészt ha valaki sok levelet kap, akkor gyorsabb úgy szelektálni, ha megnézi a képeket. Aki már képről se tetszik, azzal nem érdemes levelezgetni. Feltéve, ha az ember nem levelező partnert keres, hanem társat.

Lehet álszentnek lenni, de igenis fontos a nőknek is, hogy kívánják a partnerüket.


Tudom, tudom, Andy Vajna se egy adonisz, de benne egész már értékeket keresnek a nők. :)

2016. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Tudom, tudom, Andy Vajna se egy adonisz, de benne egész már értékeket keresnek a nők. :)"


Ha van olyan aki ezt az értékeket keresi mint pl Andy Vajna, akkor olyan nő nincs aki a jó bensőt keresi (humor, intelligencia, figyelmesség stb.) tehát valakinek a pénz az érték és a külső nem számít és valakinek a jó benső az érték é s szintén nem számít a jó külső.

2016. jan. 18. 13:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért a nagy többségnek a külső és belső is számít, csak nem úgy, ahogy az itt nyafogó és nőket alázó srácok elképzelik.
2016. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik hogy balf... aki társkeresőn ismerkedik.
2016. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!