Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet egy ilyen nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet egy ilyen nő egy társkeresőn vagy valami baj lehet vele?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel ismerkedek. Kép nélküli profilra írtam rá. A lány csinosabb szebb nő. Már 32 éves és 2012 óta van fent az oldalon. Igénye abszolút nem magas.egzisztencia nem fontos neki, nem baj Ha férfi határoztalak csendes visszahúzódó, a külső nagyon minimálisan számít neki nem baj Ha kövér vékony alacsony magas stb.

Ami fontos neki hogy jót tudjanak beszélgetni önzetlen legyen okos kedves csendes empatikus, szerinte ilyen pasiból nagyon kevés van ezért nem találta a párját, mert mind önzőek. Lehet tényleg ilyen nagyok lennének az igényei?


2016. jan. 12. 07:26
 1/7 opened paradise ***** válasza:
Láttátok már egymást azóta?
2016. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer a tali jó volt és ő még szeretne ralizni. Én elég csúnya kövér fiú vagyok szóval nagyon szkeptikus vagyok a lánnyal hogy itt valami nagyon nem stimmel,túl szép hogy igaz legyen
2016. jan. 12. 07:59
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja rengeteg ilyen van. Erdemes oket elkerulni, annyi onbecsulesuk sincs hogy normalis part keressenek maguknak.
2016. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Ne légy hülye...

Utólag tuti bánnád.

2016. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet van két gyerek, akikről még nem szólt.
2016. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok....én ezt úgy képzelem el, h van gimnázium egykori bombanője, bálkirálynője, aki minden fiúnak kellett,mindenki belé volt szerelmes titokban. Gyorsan csináltatott is magának vagy két gyereket egy menő szépfiúval az érettségi után, aki persze lelépett, így aztán 32 évesen már bárki jó lenne, a csúnya kövér fiú is.
2016. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Létezhet. Amúgy meg, mit veszíthetsz?
2016. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!