Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen értékrendű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen értékrendű lányok?

Figyelt kérdés
Olyan lányt szeretnék, aki nem ugrik bele egy kapcsolatba, családot akar, sok gyerekkel. Ami fontos az hogy hosszú ismeretség után jövünk csak össze és fekszünk le, ez a hosszú ismeretség sok sok, hosszú hónapok, addig csak szolidan találkozgatunk, beszélgetünk, jól megismerjük egymást.
2016. jan. 23. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Leteznek.
2016. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedős része abszolút passzol, sosem értettem, hogy lehetnek képesek mások kéthetes "ismeretség" után egy párként hivatkozni magukra. Akkor szeretnék összejönni valakivel, ha már eleve megvan köztünk az érzelmi kötelék, ne majd csak a kapcsolat alatt alakuljon ki esetleg.

Hogy mekkora családot szeretnék, arról viszont fogalmam sincs. Fiatal vagyok még, nem vagyok biztos benne, hogy fog-e nekem kelleni egyáltalán gyerek.

2016. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az, hogy csak hosszú ismeretség után alakul ki kapcsolat vagy sem az egyáltalán nem értékrend függő.

Van olyan, amikor szinte azonnal tudod valakiről, hogy ő kell neked, olyan esetben felesleges várni. A "hosszú hónapok" sajnos csak elbizonytalanítják az embert... Egy párkapcsolat bizony a testi kontaktusról (is) szól, ellenkező esetben pusztán barátság marad.

27N

2016. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem értékrend kérdése.


Persze biztos sok lány van aki nem ugrik az első randin az ágyba. De én a magam részéről ezt a hosszú hónapos mézesmadzagot is teljesen feleslegesnek tartom.

Egy kapcsolatnak fontos része a szex is. Felnőtt emberek közt semmi értelme hónapokig húzni egymás idejét, ha aztán kiderül, hogy egyáltalán nem passzoltok össze ilyen téren. Szex nélkül pedig nem beszélhetünk párkapcsolatról. Mert ez különbözteti meg a barátságot a kapcsolattól a szerelem és a szex.


Továbbá ha kölcsönösek az érzelmek, és erős a vonzalom, teljesen felesleges hónapokig kínozni egymást, és saját magunkat is azzal, hogy megtagadjuk a szexualitást. A te leírásodban pedig nem csak ezt, de még azt is hogy konkrétan nem is jársz valakivel hanem csak randizgattok.


Mintha félnél kimondani, hogy elköteleződsz valaki mellett. Mert ha nem jártok, simán találkozgathatsz 2-3-4 másik csajjal is ugyan így, és mondhatod, hogy ez miért baj? Nem vagytok egy pár. Hisz te azt várod, hogy hónapok múlva legyetek csak kimondott KAPCSOLATBAN egymással. Nekem személy szerint az ilyesmi nem jön be. De biztos vannak akiknek igen.

2016. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, mennyi idősek vagytok. Huszonévesen szerintem ez csak időhúzás. Régen hónapok után házasodtak az emberek, most hónapok kellenének egy egyszerű járáshoz? Miért?
2016. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez lenne a normális hozzáállás és akkor kisebb esélye lenne a csalódásnak..

22/L

2016. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!