Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a vállalkozófeleségek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a vállalkozófeleségek a társkereső oldalakon miért képzelnek magukról olyan sokat?

Figyelt kérdés

Az rendben van, hogy átlag feletti a megjeelnésük, hiszen a férjük 6 számjegyű összeget ad nekik szépítkezésre(szolárium, szauna, masszázs,pedikűr,manikűr,sminkes,fodrász,fitneszterem,drága ruhák).

De ezeken felül ha az ember rájuk ír, pár mondat után az anyagi javak jönnek szóba.

Ha kiderül, hogy az illető csak hétköznapi ember és nem vállalkozó, jól menő céggel, kocc van egyből.

Egyáltalán ezekre a nőknek ki az aki megtud felelni ebben a gazdasági helyzetben, ahol az ország nagy része minimálbér körül keres, vagy hitelei vannak?

Ja és ha túljutsz az első szűrőkön, a milyen kocsid van kérdésnél a maradék elvérzik.

Mert bizony ők nem ülnek ám bele egy suzukiba.

Nektek nem borzalmas az ilyen stílusú nők viselkedése?



#problémaatárskeresésben
2016. jan. 17. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En vallalkozo vagyok, a leendo felesegemet pedig nem erdekli a penz kulonosebben (sosem kert semmi extrat, tobb ev alatt), pedig a minimalber sokszorosat keresem.
2016. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

vállalkozófeleségeket úgy értem a társkeresőkön, hogy a férjük tudtával vagy tudta nélkül keresnek 3. felet, akivel egy kis móka lenne, mert a ház ura nem akarja vagy már nem tudja őket kielégíteni.

Így értettem a kérdést.

2016. jan. 17. 17:54
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Fel sem merult bennem hogy van ilyen hulye no / ferj :D
2016. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt: ezek a nők lehet, nem harmadik felet keresnek, hanem új férjet, aki hasonló életszínvonalat tud nyújtani, mint a mostani.

Csak nem kötik a te orrodra.

Ettől független nekik az a szórakozás, ha wellneshétvége van, drága étterem, opera, luxusautóval furikázás a világ végére. Egyáltalán nem érdekli őket egy kávé a sarki cukiban, meg egy mozi utána.


Másrészt: értem én, hogy bombanők, de mi lenne, ha nem olyan csajoknál próbálkoznál, akik nem a te súlycsoportodba tartoznak? Azért, mert neked ők tetszenek, te még nem fogsz nekik jobban kelleni.

2016. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem a kinézetemmel van a gond, hanem a milyen kocsid van kérdésnél, ahogy írtam, elvérzik a maradék is , akik megfelelnének.

Itt neekm is kocc szokott lenni.

Ezért írtam, hogy nem tudom ebben az országban ebben a gazdasági helyzetben ahol mindenki minimálbér környékén keres legalábbis papíron, vagy gyári melós, kik azok akik megfelelnek nekik.

2016. jan. 17. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Milyen mindenki? :D Nagyon sokan keresnek elég jól, és nem csak a tisztességtelen politikusok és bűnözők. Nyugi, találni fognak olyat, aki megfelel nekik.

2016. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Némeylik már több éve fenn van az adott társkeresőn, nem is titkolja hogy csak úgy keresgél, semmi komoly.

De mégis lehet valami oka, ha van férje, de több éve onnan keresgél.

2016. jan. 17. 18:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak képzelik magukról..
2016. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha így lenézed őket és ilyen véleménnyel vagy róluk, mégis miért velük akarsz ismerkedni és miért náluk próbálkozol?

Ja, hogy mert neked meg csak a külső számít. Akkor meg ne legyél meglepődve, hogy nekik meg csak a pénzes pasi kell. Akkor legyen a mérce egyenlő...

2016. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Most komolyan, látod a ruhákat, szilikont, háttérben a luxust. Ők ennyire tartják az árukat. Ha te megvehető nőt akarsz, akkor fizess is.Nem gondolod, hogy havi 10 ezer forintból nem tudnának igy kinézni?
2016. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!