Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról aki elutasít aztán elkezd trollkodni hogy egy szerencsétlen lúzer vagy akinek soha nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
És ezután elutasítanak még 35-en és ő közben folyamatosan ezzel trollkodik, hogy neked nem lehet barátnőd. Ez vért kíván?

2016. jan. 16. 10:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A Karma csak egy szófordulat számomra, ami alatt azt értem, hogy a dolgok olyan irányba haladtak, ami által az illető azt kapta, amit adott.
2016. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#11: Sajnos a mai világ a trolloknak kedvez.
2016. jan. 16. 11:46
 13/20 anonim ***** válasza:
Megérdemli a sorsát.
2016. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A bosszú nem jó semmire! Én is az voltam!
2016. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14: Mi voltál?
2016. jan. 16. 12:14
 16/20 anonim ***** válasza:
És lepontozni miért kell trollok?
2016. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Haver te nagyon el vagy tévedve :D Szerinted bármit is érsz a bosszúval? Nincs idegesítőbb egy ember számára, ha levegőnek nézik, ezzel tudod a legjobban kikészíteni nem a bosszúval.


Ha meg igazság..te most milyen igazságról beszélsz? A bosszúd az igazság? Nincs egyetemes válasz rá ez egy teljesen relatív dolog, de egy ezrest rá, hogy fingod nincs miről beszélek.

2016. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17: A bosszú nálam azzal a pillanattal válik sikeressé, amikor a troll azt mondja, hogy ezzel a csávóval ku*va nagy hiba volt kikezdeni. Nincs más alternatíva.
2016. jan. 16. 14:03
 19/20 anonim ***** válasza:
Bosszúálló típus!
2016. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De mi tortent, hogy trollkodott? Hogy ha o utasitott el teged, akkor miert nemakarja hogy legyen valakid? Ha nekem valaki nem kell, akkor nem foglalkozom vele hogy lesz e valakije vagy nem... nem lehet hogy veled akar lenni csak te ertelmezted ugy hogy nem, esetleg meg is bantottad? Ha felnott ember vagy akkor allj a sarkadra es szemelyesen menj oda hozza es normalisan kerdezd meg tole hogy miert csinalja ezt, mond neki azt hogy szeretned vele megbeszelni es tisztazni a helyzetet... szerintem ez inkabb a helyesebb hozzaallas mint az hogy bosszut forrallsz ellene, amibol az kovetkezik hogy nem fogja hagyni magat es ujra kicseszik veled...azt akarod? Masreszt meg ha ennyien elutasitanak akkor el kene gondolkozni azon hogy mi az amit nem jol csinalsz, mert az elutasitasnak semmi koze a trollkodo csajhoz! Ha valaki tetszik valakinek akkor nem erdeklik a pletykak meg semmi ilyen, ha normalis csaj erdeklodik irantad akkor az neked fog hinni es nem masnak...de ha ismeretlenul elhisz rolad barmit akkor jobb is ha nem sikerul osszejonni veled, nemigaz?! :) ;)
2016. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!