Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról aki elutasít aztán elkezd trollkodni hogy egy szerencsétlen lúzer vagy akinek soha nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
És ezután elutasítanak még 35-en és ő közben folyamatosan ezzel trollkodik, hogy neked nem lehet barátnőd. Ez vért kíván?

2016. jan. 16. 10:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
35-en? Hát tényleg elég lúzer vagy. Nem gyanakodsz arra hogy valamit rosszul csinálsz?
2016. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Idióta emberekkel nem foglalkozom és nem adok a véleményükre, és boldog az életem.
2016. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolnám, hogy egy szar ember, és vissza fogja ezt kapni az élettől..de én nem állnék bosszút rajta.
2016. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Azt gondolnám, hogy egy szar ember, és vissza fogja ezt kapni az élettől."


Ez a tipikus várjuk, hogy a sült galamb belerepül a szánkba hozzáállás.

2016. jan. 16. 11:16
 5/20 anonim ***** válasza:
Ismertem hasonló lányt.
2016. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom, hogy csalódást okozott a válaszom, de nem vagyok egy bosszúálló típus..és általában úgy tapasztaltam az életem során, hogy mindannyian megszívták akik tipikusan szar emberek voltak, vagy velem szemét módon bántak..
2016. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6: Én bosszúálló típus vagyok.
2016. jan. 16. 11:26
 8/20 anonim ***** válasza:
És attól jobb lesz neked ha elvágod a torkát? nem hiszem..
2016. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

Emlékszem, amikor még gimi utolsó évében szerelmet vallottam egy lánynak, aki úgy visszautasított, mint böllér a káposztasalátát, utána meg még hetekig alázott a fél évfolyammal együtt.

A Karma azonban sosem alszik: jelenleg egy másfél szobás albérletben lakik 3 gyerekkel és egy erőszakos állattal, aki napi szinten megveri, a szülei kitagadták, miután lopott tőlük, plusz az ész nélküli piálás miatt megsültek a veséi és hetente kell dialízisre járnia és, mivel TB-t nem fizet, így az összekurvälkodott pénzéből fizeti.

Tudom, hogy ennek nem kéne örülnöm, mert szemét dolog a káröröm, de kövezzetek meg, én élvezem ezt.

2016. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9: Én nem hiszek benne, hogy a világ igazságos. Csak mi tehetünk benne igazságot. Csak mi.
2016. jan. 16. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!