Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 15. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Hülyeség... Épp attól lesz valaki depis, mert egyedül van, és sikertelen a csajoknál... Ez a cikk csak a felszines nőket védi meg...
2016. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szingli vagyok és depresszív is kicsit. De ezt inkább az életutammal magyarázom, mint előre elrendeltetett dolognak.
2016. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem szép dolog a cikk irójától, hogy még adja is a lovat a felszines társadalom alá azzal, hogy gyakorlatilag 100%-osan felmenti minden fajta felelősség alól, ami a magányosság jelenséget illeti. Tény, hogy ma sokkal több a magányos ember, mint régebben volt, ebben igen is van felelőssége a társadalomnak is!
2016. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel csak védeni akarják az egyes embereket semmi másra nem jó. Kibúvó.


Én sokáig voltam boldogtalan és nem jókedvű , az orrom elcsúfította az egész arcomat, miután 21 évesen megműttettem, és elkezdtem sportolni is, sokkal több nő figyelt fel rám pedig nem voltam kigyúrva, maga az arc maga az , hogy nem voltam már ronda, és a tudat tett boldogabbá, hogy végre tetszem embereknek.

Igen is a külső igen is nagyon nagy mértékben befolyásolja a társkeresést.

2016. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

"Szingli gén" Tipikus parasztvakító, áltudományos duma. Aki ezt egy percig is beveszi az egy elmeroggyant idióta.


Nem a genetika miatt van egyre több egyedülálló ember, hanem azért mert az emberek egyre kevésbé hajlandóak elfogadni a másik hibáit, hiányosságait, de emellett egyre inkább tökéletesnek gondolják magukat és nem látják saját hibáikat.


Sokkal inkább az "én mindig, egyre jobbat érdemlek" mentalitás miatt van szerintem.

2016. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!