Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképü, magas, jó testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképü, magas, jó testalkatú férfiakból miért nem válnak SOSEM ámokfutók, akik megbosszulják a nőkön, amiért elutasítják őket? Miért csak külsőre is gyenge adottságú fiukból lesznek ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Persze jóképű, határozott emberekből simán lehet sorozatgyilkos, aki meg is keféli az áldozatait, meg azok holttesteit, meg nem ritkán a feldarabolt részeiket is :(


Persze hát nem is csoda, hiszen jóképűek, az áldozatok így könnyen belemennek az interakcióba.


ja meg a sorozatgyilkos egy torzszülött ember, de az emberhez nem méltó mennyiségü elutasitást összegyüjtö gyenge adottságu emberek csak áldozatok.


2016. jan. 3. 18:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Szóval vannak okádék nők? Akkor vannak okádék férfiak is. Mondjuk te.

Ha neked nem kellene 'okádék' nő, akkor miért várod el a nőktől, hogy nekik kelljen okádék férfi?

2016. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Most utána néztem ki az az Elliot Rodger. Szerintem kifejezetten helyes volt.

Te nem érzed úgy, hogy sürgősen szakemberhez kéne fordulnod?

Anyukáddal hogy állsz? Őt is egy felszínes, sekélyes libának tartod? Haverjaid csajairól mi a véleményed?

2016. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
És a kövérkés, csúnyácska lányokból miért nem lesz soha sorozatgyilkos, aki megbosszulja, hogy nem kell még az átlagos pasiknak sem, esetleg a lúzereknek akik a vele való kapcsolat alatt végig más nőkre csorgatják a nyálukat? Ezek szerint a nők normálisabbak és kevesebb közöttük a pszichopata?
2016. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
nem, csak tudod a csunya nők is simán dughatnak.
2016. jan. 3. 21:40
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a baj, hogy a nők többsége nem "dugni" akar hanem egy partnert akar aki szereti őt és akibe ő is szerelmes. Na, egy átlagos vagy csúnya lány számára ezt épp olyan nehéz elérni, mint fordítva.

Én egy elvált, kisgyerekes anyuka vagyok és nagyon nehéz bárkit is találni. Persze dugni azt tudnék.....de attól nekem nem lesz jobb. De azért nem fogom sorban lemészárolni a pasikat, és nem keresgélek rá női sorozatgyilkosokra sem a neten. Szerintem te beteg vagy, kezeltesd magad.

2016. jan. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

te tényleg nem fogod fel, hogy milyen az mikor még SZEXRE SE kellesz még a kutyának sem?


csak hajtják a nők, hogy nekik nem elég a "csak szex", de egy sem gondol bele, hogy mi lenne, ha még szex sem lenne elérhető opció.


merthogy legkisebb mértékben sem birod felfogni hogy mit jelent ez

2016. jan. 4. 08:24
 27/29 anonim ***** válasza:

Azért a legtöbb sorozatgyilkosnak van valami gyerekkori traumája.

Vagy egy fiatalkori.

Vannak olyanok, akiknek családjuk van. Gyerekeik.


Nincs két egyforma ember, és nincs két egyforma sorozagyilkos sem.

A sorozatgyilkos attól veszélyes, hogy beleolvad a tömegbe. És nem lóg ki belőle. És a legtöbbet nem kapják el.Szóval legközelebb, mikor egy ronda ember mellett utazol, vagy mész el mellette, lehet, hogy ő egy sorozatgyilkos. És lehet te leszel a következő áldozata :D

2016. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy a ronda ember én vagyok.


ugyhogy látná, hogy sorstársak vagyunk és kiesnék a célpontok köréből

2016. jan. 4. 09:27
 29/29 anonim ***** válasza:
Őket nem építi le a társadalom.
2016. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!