Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképü, magas, jó testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképü, magas, jó testalkatú férfiakból miért nem válnak SOSEM ámokfutók, akik megbosszulják a nőkön, amiért elutasítják őket? Miért csak külsőre is gyenge adottságú fiukból lesznek ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Persze jóképű, határozott emberekből simán lehet sorozatgyilkos, aki meg is keféli az áldozatait, meg azok holttesteit, meg nem ritkán a feldarabolt részeiket is :(


Persze hát nem is csoda, hiszen jóképűek, az áldozatok így könnyen belemennek az interakcióba.


ja meg a sorozatgyilkos egy torzszülött ember, de az emberhez nem méltó mennyiségü elutasitást összegyüjtö gyenge adottságu emberek csak áldozatok.


2016. jan. 3. 18:31
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

akiket te linkeltél nem ámokfutók hanem kéjgyilkosok meg hasonlók


ők nem elkeseredettségből öltek, hanem élvezetből

2016. jan. 3. 19:06
 12/29 anonim ***** válasza:
81%
Ennek nincs koze a kinezethez. A legtobb ember tudja kezelni az elutasitasokat, vannak akik tanulnak is belole. Par gyagyas meg a nokon akar bosszut allni mert nem kell nekik egy ronda anyamasszonykatonaja. Miert ne utasithatnanak el a nok olyan ferfiakat akiktol undorodnak?
2016. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

de legalább akkor mondanák ezt :D de inkább megfoghatatlan dolgokra kenik rá az egészet....


egy nő sem mondja azt, hogy leráz engem mert alacsony vagyok meg ronda

2016. jan. 3. 19:11
 14/29 anonim ***** válasza:
Elliot Rodger sem volt egy csúnya gyerek, nála sokkal előnytelenebb külsejű haverjaim csajoznak sikeresen és eszükbe sem jutna ámokfutni.
2016. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

elliot rodger nem csúnya? :D


hol élsz te ember, vegyél fel szemüveget szerintem

2016. jan. 3. 19:12
 16/29 anonim ***** válasza:

Nem én linkeltem.


Szerintem sem csúnya, sőt, ilyesmikét vannak oda a nők sokszor, és még alacsony se volt elvileg (bár csak 1 forrást találtam).

De ha ő csúnya, akkor én egyenesen ördögfajzat vagyok :D Mégse rinyálok.

2016. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

170 centis volt a gyerek, de látszik a videoin hogy milyen kis nyeszlett gyik :D


te jó ég ilyet mondani, hogy elliot rodger jól nézett ki, na ne

2016. jan. 3. 19:19
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Engem is mindig elutasítottak a nők, mégsem váltam ámokfutóvá.


Pár éve az USA-ban egy srác fegyverrel ment be iskolába és irigységből rálőtt a jóképű osztálytársára. Ő elkeseredett volt.


De arra is volt már példa, hogy a jóképű srácot dobta a nő - mivel egy barom állat volt - az meg bosszúból bántalmazta.


A nők irreális elvárásának a következménye pedig csupán annyi, hogy gyerekkel, vagy anélkül, de egyedül maradnak.

2016. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy egy Adonisz félisten, hanem azt, hogy nem csúnya. És hogy nála előnytelenebb külsejű ismerős srácok nem nyavalyognak és ámokfutnak, hanem csajoznak és megtalálják azokat a nőket, akikkel kölcsönösen vágynak egymásra.
2016. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
az ilyen fiuknak csak okádék nők jutnak.
2016. jan. 3. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!