Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok elég magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég magas 170cm-rel egy 160cm-es nőnek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Kérdezd meg erről a 160cm-es nőt.
2015. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert még mindig alacsony vagy neki ahhoz, hogy levedd a spájzban a befőttet a polcról. Más oka nem lehet.
2015. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom...én 165cm vagyok nekem sem kène 175 cm alatti pasi...hogy miért nem tudom...szerintem kell az a par cm kulonbseg a fiu javara...bar azt nem ertem hogy a nonek a te esetedben mert nem eleg az a 10cm...
2015. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sztem nem para.


Én 192 cm körül mozgok.

2015. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én 168 vagyok a pasim 170-172 körül. Székre állva le tudom venni a polcról a befőttet, ezért nem fogom kidobni xD.
2015. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Engem is mindig a magasságom miatt utasítanak vissza a nők. Még ha magasabb is vagyok náluk, akkor is azt mondják, hogy magassarkúban túl magasak lennének hozzám. Nagyon elcseszett gondolkodásuk van a mai nőknek.

De sokan vannak még így vele:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2015. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak ő tudja. Lehet, hogy egyszerűen csak kifogás, és van más oka, de nem akar megbántani, vagy ez egy megfogható ürügy arra, hogy nem érez semmit.

De hasonló is lehet, mint nálam. Nekem pl. a te magasságod az alsó határ, mivel apám ilyen magas, és nála alacsonyabb társat nem szeretnék. Lehet, hogy te lennél a legalacsonyabb férfi a családtagjaihoz képest, és ez zavarná.

2015. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak valami kifogás lehet. Én 170 cm vagyok és a párom is ugyanennyi. Semmi probléma nincs ezzel.
2015. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert hülye nőt választottál. Én 160cm vagyok, a pasim 163cm, és nekem elég magas így is.
2015. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert annak a nőnek fontosabb a magassarkú, mint te.
2015. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!