Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az elvárt anyagi háttér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az elvárt anyagi háttér?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, milyen anyagi háttér az általános elvárás, ami elég ahhoz, hogy a nők esélyt adjanak. A saját lakás, autó persze alap, de milyen fizetés szükséges? Nettó 300 ezer Ft? 500 ezer? Vagy felette?



Köszi!

29F


2016. jan. 2. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Saját lakás és kocsi pipa, fizetés nettó 330k.


És jelentem, 4 éve semmi... Mondjuk az is lehet, hogy máshol van a gond.


27F

2016. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Volt baratnom akkor is amikor netto 90et kerestem es akkor is ami netto 1.2 milliot. Es most is amikor 500 korul.


Volt baratnom alberletben es sajat hazban is van.


A kocsi is csak akkor lenyeges ha kell a kozlekedeshez. Errefele pl muszaj a kocsi akkor is ha egyedul vagy, gyerekekkel meg foleg.

2016. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te hol élsz,de talán hallottál egy helyről Európa szívében amit úgy hívnak, Magyarország. Az országról azt kell tudni hogy az átlag fizetés bruttó 246 ezer ft volt 2015ben,míg ha megyék szerint nézzük akkor budapesten volt a legmagasabb,bruttó 300600 ft.. ez az átlag,ami tartalmazza a minimál bérből tengődőket és akik milliókat keresnek havonta...de talán eltudod képzelni hogy a mérleg nyelve mely réteg felé billen,ha az átlagokat megnézed(nem a milliomosok felé,annyit segítek). Bár erre nincs statisztikai adat de elég csak lemenni az utcára hogy lásd mennyi embernek van jelenleg valakije,akivel boldog.. Innentől mindenki vonja le magának a következtetést ;)
2016. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%

Egy nő soha nem fog erről őszintén beszélni, legfeljebb akkor, amikor már gyűrűt húztál az ujjára és a kezébe adtad a golyóidat.

Amúgy a nő igényeitől függ, hogy mennyi kell rászánnod, hogy boldog legyen, általában havi nettó 150 és afölött meg egy legalább 2 szobás ház már elég az átlagnak, bár ünnepekkor, többet kell rájuk szánnod, illetve legalább évente egyszer el kell vinned egy értelmetlen nyaralásra, hogy megmutasd neki, hogy neked van annyi tőkéd, hogy csak úgy kiszórd a semmire. A munkád se mindegy, hogy milyen, ha kukásként keresel havi fél milliót, akkor ugyan összejönnek veled, de mindenki előtt le fognak tagadni, ha már van egy társadalmilag megbecsüld munkád, akkor már hajlandóak felvállalni. Fontos, hogy legalább egy-két alárendelted legyen a munkahelyeden, hogy legyen kiket zsarolnia azzal, hogy "majd szólok a pasimnak és ki leszel rúgatva", bár ha szabadúszó vagy és eleve nincsenek is alkalmazott társaid, akkor ez nem gond, de ha van munkahelyi hierarchia, akkor kereshetsz akármennyit, ha annak a legalján vagy, nem fognak felvállalni senki előtt. Ha valaki kölcsön kér tőled, akkor adj neki, hogy kifejezd ismételten, hogy számodra a pénzkidobás megengedhető dolog, viszont ne túl sokat, mert akkor balhézni fog, hogy azt miért nem ő rá költötted el. Ha esetleg bemutat a barátnőinek, akkor hívd meg mindegyiket, de neki mindig valami drágábbat vegyél, hogy ezzel is kifejezd, hogy a te pénzed elsősorban őt illeti meg, ha pedig a munkatársaiddal vagytok, akkor legyél lekezelő a kollégáiddal, hogy láthassa te mennyire le tudod dominálni őket.

A legfontosabb azonban az, hogy mindig, minden szituációban ki tudd mutatni, hogy te nem sajnálsz költeni rá, még akkor is, ha nem tesz jót a pénztárcádnak, mert amint azt érzékelni, hogy van benned egy határ, amin túl már nem vagy hajlandó rá költeni, ő ezt úgy fogja érzékelni, hogy biztos van valaki más, akire költenél, onnantól kezdve pedig minimum egy aranynyaklánc vagy egy autó az, amivel vissza tudod vásárolni a bizalmát.

2016. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
bottal se nyúlnék olyan nőhöz, aki kocsit, lakást és jó fizetést vár el tőlem. Van elég balf@$z ki ezt teljesíti neki, válogasson kedvére közülük.
2016. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amiből kényelmeseb meg lehet élni. Kényelmes= nem kell éhezni, iszonyatosan spórolni.
2016. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elvárt anyagi háttér. Inkább hozzáállásban van elvárás. Volt gazdag pasim, szakítás után közölte, hogy ingyenélő voltam és csak a pénzére hajtottam. Ilyen nem kell. Segélyen tengődő, lusta sem.

Az az elvárás, hogy igyekvő legyen, és próbáljon előbbre jutni. Emellett szerintem az a legjobb, ha kb. ugyanannyit keres, mint én. Akkor nincs vita.

2016. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon a nettó medián 110-120 ezer forint. Ahogy elnézem, hogy hányan élnek párkapcsolatban, feltételezem, hogy nője válogatja, de gondolom elég elérni a mediánt is.


Nettó 300 ezer az itthon egyáltalán nem mondható hétköznapinak.


29 évesen meg fene tudja... Szerintem nem elvárás a saját lakás, de még talán az autó sem.

2016. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#4 Te valami frusztrált szűz hülyegyerek vagy, aki nőből csak pixelest látott eddig? :D
2016. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez csak sallang.. Azt hiszed az anyagi körülményeid miatt nincs párod, de ez 100% nem így van. Te is sejted, hogy nem. Ezt csak te nevezed ki alibinek, hogy elterelje a figyelmed a valódi problémádról.. Ami valószínűleg az, hogy nincs vonzó külsőd és/vagy személyiséged. Ezeken dolgozz, ne különböző kifogásokat hazudj be magadnak, mert így magaddal cseszel ki.
2016. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!