Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, ha valaki a "saját kategóriáján" FELÜLIVEL akar/próbál ismerkedni?

Figyelt kérdés
Például átlagos pasi, az átlag feletti csajokra próbál hajtani.
2015. dec. 27. 13:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Túl jó nő a csajom című filmet. Komolyan.
2015. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%

Hallod ember!!!

Ébredj màr fel!

Megadta a szàmàt!

Fejezd be ezt a picsogàst és hívd fel!!!!44444!!!!!

29N

2015. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%
Ne állj be te is a Zokogó Testvériségbe. A csaj megadta a számát, hívd fel, ne legyél nyuszi...
2015. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
14%
Próbálkozni lehet, de reménytelen az eset, és rendszerint a - jelen esetünkben - az átlagos pasi húzza a rövidebbet.
2015. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
54%

14-es, hülye vagy. Milyen rövidebbet húzhat? Mi baja lehet, ha felhívja a csajt? Mi lehet a legrosszabb, ami történhet? Azt mondja neki a csaj, hogy bocs, de nem érek rá... Úristen, összedől a világ! Inkább ne is hívja fel, mert ekkora traumát soha nem fog tudni kiheverni. Inkább lépjen be a picsogó kórusba, és egymást túllicitálva bőgjön, hogy milyen szemetek a nők...


Vagy a másik lehetőség, hogy randiznak, jól érzik magukat egymással, és akármi is lehet belőle, de az sose fog kiderülni, hogy mi, ha nem hívja fel.

2015. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%

#1

Végre értelmes hozzászólásokkal is találkozni itt. Azt hittem, hogy megint jönnek majd a kérdezővel egy értelmi szinten lévő, megkeseredett emberek.

2015. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Felhívtam.


Megbeszéltünk egy találkozót.

Ő javasolta az időpontot.

De még mindig parázom.


Nem lesz ebből semmi.... én elég béna vagyok srác vagyok, Ő nem ilyenekhez van szokva.

Most is elbénáztam. Megköszöntem, hogy felvette a telefont, de gáz vagyok Istenem....-_-"

2015. dec. 27. 16:37
 18/27 anonim ***** válasza:
51%
Ne parázd túl és ne hallgass az idiótákra. Szerintem simán összejöhet.
2015. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%

Nincs itt kasztrendszer, basszus. Húzd ki magad, legyen önbizalmad, hívd fel, hívd el egy nem drága, de hangulatos étterembe. Abból le fogja venni, hogy nem csak 1 körre akarod. Lehet elege van már a csajnak a nagyon jó képű, 1 alkalmas pasikból.

És még az is lehet, hogy jó pasinak tart téged:) Szóval hajrá!

2015. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Nincs semmi baj. Ha nem ehhez van szokva, majd hozzászokik. Nyilván tetszel neki, mert különben nem adta volna meg a telefonszámát. Lazíts, és ne akarj nagyon másnak látszani, mint amilyen vagy.

Hidd el nekem, NEM VESZÍTHETSZ SEMMIT! Bárhogy alakul a dolog, csak nyerhetsz, ha többet nem, egy kellemes beszélgetést egy kávé mellett. Ebből indulj ki, és máris nyugodtabb leszel :)

2015. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!