Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, ha valaki a "saját kategóriáján" FELÜLIVEL akar/próbál ismerkedni?

Figyelt kérdés
Például átlagos pasi, az átlag feletti csajokra próbál hajtani.
2015. dec. 27. 13:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan, hogy átlagos pasi, átlag alatti meg feletti, és nő se. Belső értékek vannak. Lehet egy adonis ha az iq egyenlő a lábméretével. Egész jó nőnek tartanak, mégis egy a ti szavaitokkal élve: átlagos pasival vagyok együtt, akit azért szeretek aki valójában. Nem érdekel, hogy néz ki.
2015. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Azt, hogy csinálja, de ha nem sikerül, akkor ne rinyáljon meg ne kezdje el mondani, hogy milyen felszínes hülyep / strici. Nyilván egy jobb adottságú ember több helyről tud válogatni, és akkor a legjobbat fogja kiválasztani azok közül, nyilván, akik az igényeinek megfelelnek.
2015. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%
Ha összejön, az azt jelenti, hogy belülről mégiscsak azonos kategóriába tartoznak, még ha kifelé nem is úgy tűnik.
2015. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

Ehhez tudni kéne, hogy mik az egyes kategóriák, vagyis hogy mettől meddig terjed az én kategóriám, hol kezdődik, és végződik az én kategóriám feletti kategória, szóval így elég nehéz véleményt formálni.

Ami a saját véleményemet most nagyban befolyásolja, hogy olyan partnerem van, aki minden szempontból (külső, iskolázottság, életkor, intelligencia, vagyoni helyzet, stb) messze fölöttem áll, de mégis tudok neki olyat nyújtani, amit eddig elég ritkán kapott meg, és fontosabb neki (különben nem velem lenne), mint a kategória besorolás.

2015. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
Egész jó nőnek tartanak, a kedvesem nem az a tipikus pasi aki bárkit megkaphat. Mégis örülök, hogy pebróbálkozott annak idején. Ha nem teszi meg, ma sem tudnám mi az a boldogság és a feltétel nélküli szeretet :)
2015. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Az a véleményem, hogy ha a nő viszonozza, balf...ság lenne emiatt veszni hagyni egy kapcsolatot.
2015. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Az én kategóriámon felül már nincs semmi. :D :D
2015. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Akkor írom másképp.


Én nem vagyok jóképű, nem vagyok izmos, nem vagyok nagydumás, menő, népszerű srác, ja és karriert befutott jó keresetű egyén sem.


Aki tetszik. Nőiesen vékony, helyes arcú csaj, és úgy látom szokott sportolni.


Elkértem már a számát és meg is adta, de félek, hogy nem vehetem komolyan a csajt.

A helyes mindig elutasítottak. Lehet igazuk is volt. Nem voltunk egy "súlycsoportban".

2015. dec. 27. 14:31
 9/27 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező. Ismerősnek tűnsz. :)
2015. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Hát hívd fel a csajt, hívd el randira, dumálj vele, 10 perc alatt többet fogsz tudni arról, ami VALÓBAN érdekel, mint itt két nap alatt 73 hülye válaszból.


Rajta! Én drukkolok neked :)

2015. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!