Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Agorafóbiám miatt szinte alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agorafóbiám miatt szinte alig mozdulok ki itthonról. Egyre inkább szeretnék barátnőt de így nagyon nehéz. Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
28 éves srác vagyok és szinte alig mozdulok ki itthonról. Suliból is kivettem emiatt már 3. osztályban. Szeretnék barátnőt, de így nem könnyü. Ötletek?

2015. dec. 20. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább azon aggodnék a helyedben, mi lesz veled ha teljesen egyedül maradsz. Gondolom a szüleid gondoskodnak rólad. Nem rosszindulatból írom. Nekem autista a fiam, gondoskodjon kell róla a halálom utàn is, sose lesz önálló.
2015. dec. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát márpedig az agorafobiád le kell győznöd. Nem a levegőbe beszélek, nekem is volt ilyen időszakom, több mint egy évig, de nem élet az, ha a 4 fal között jól megvagy. Kimaradsz mindenből. Nem mondom, hogy minden 100%os, ha máshol kell aludnom, akkor az kész rémálom, 2 év alatt szoktam meg a lakást, ahova most költöztem, de normális életet élek. Juss el arra a pontra, hogy akarj változtatni ezen a helyzeten, mert ehhez a Te erőd kell, mielőtt még késő lenne, minél idősebb leszel, annál nehezebben fogsz tudni párt találni egy ilyen múlttal.
2015. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat én is ebben a helyzetben vagyok 😒
2015. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!