Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már újra csalódnom kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már újra csalódnom kellett egy fiúban, teljesen bedepiztem, ki sem mozdulok itthonról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ennyire más lennék élőben? Facebookon jól elbeszélgettem egy fiúval, találkoztunk, habár eleinte nem is akart oda utazni ahol én lakom. Aztán amikor találkoztunk beszélgettünk, de egy háromnegyed óra múlva eszébe jutott hogy neki mennie kell. Többet nem is keresett. Annyira elegem van ebből az egészből. Ráadásul nem az első eset hogy csalódnom kellett valakiben. Mondjuk igaz nekem se volt szimpi.
2015. aug. 29. 18:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
ha neked se volt szimpi akkor mit akarsz...? amúgy muti képet magadról :)
2015. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha annyira jolnéznél ki biztos nem így viselkedett volna,

ergó csúnya vagy,vagy bo,lond

2015. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez igaz amit a 2-es írt. Ha szép lennél és normális nem hagyott volna ott.

Szóval vagy nem vagy annyira szép, vagy nem vagy teljesen normális...gondolkodásod az élethez való hozzáállásod, viselkedésed..stb

2015. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Neten már látott rólam képet, amúgy ő sem egy matyó hímzés. Élőben sem vagyok más, és én ő vele ellentétben nem hazudtam magamról neten sem, tehát nagyjából sejthette milyen leszek.
2015. aug. 29. 19:35
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy ez pont tegnapelőtt történt.
2015. aug. 29. 19:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs semmilyen pszichiátriai problémám, esetleg csak annyi a hibám hogy visszahúzódó vagyok. Amúgy meg tök bunkó válaszok érkeztek egy normális kérdésre, ennyi erővel mindegy ha senki nem válaszol.
2015. aug. 29. 19:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz olyanokkal akik bántanak!

Megértem,sajnálom :(


Igen negativ hozzászólásokat kaptál,

nos aki negativat ír,azzal nem kell foglalkoznod!


A fiatalok általában szépek

nem ráncos még a bőrük,felvesznek csinos ruhát

esetleg enyhe smink és máris jól mutatnak!


Nincsen tökéletes ember!


Ne aggódj,majd lesz olyan srác aki szeretni fog!

Minden jót,sok sikert és szerencsét!

2015. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na persze megjöttek a csúnya, undorító kis pancserok, akiknek az egyetlen szórakozásuk, hogy beszólnak másoknak hogy nem szépek. Lúzerek ti panaszkodtok itt egész nap, hogy mekkora kis csúnya f***** vagytok, és pénzetek sincs. Ergo totál szerencsétlenek vagytok. Megnéznélek benneteket " tökéletes" lúzerek. Ja, és a nők a gazdag, helyes férfiakat szeretik:-). Nem kellenek privik.
2015. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 opened paradise ***** válasza:

Nem biztos,hogy veled volt baj...

Meg 2 nap még szintén,bár valószínű.

2015. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hány éves vagy, és hol laksz?
2015. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!