Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már újra csalódnom kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már újra csalódnom kellett egy fiúban, teljesen bedepiztem, ki sem mozdulok itthonról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ennyire más lennék élőben? Facebookon jól elbeszélgettem egy fiúval, találkoztunk, habár eleinte nem is akart oda utazni ahol én lakom. Aztán amikor találkoztunk beszélgettünk, de egy háromnegyed óra múlva eszébe jutott hogy neki mennie kell. Többet nem is keresett. Annyira elegem van ebből az egészből. Ráadásul nem az első eset hogy csalódnom kellett valakiben. Mondjuk igaz nekem se volt szimpi.
2015. aug. 29. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen annyira elkeseredni:). A netes ismerkedés eléggé zsákbamacska, még képről is nehéz megmondani, hogy élőben tetszeni fog-e a másik. Egyáltalán nem biztos, hogy a külsőddel volt baja, lehet, hogy egyszerűen csak nem voltál neki szimpatikus valamiért, másmilyennek képzelt el (pl beszédstílus, mozdulatok stb), ilyen megesik.
2015. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít az élő találkozás. Lehet elképzelt valakit a fejében , és te nem hasonlítottál az elképzelt személyre. Ez is egy gond netes ismerkedés esetén, a legjobbat várjuk és reménykedünk dolgokban, és mikor szembesülünk a valósággal , az letaglóz.
2015. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló történt tavaly, csak én fiú vagyok. Vagyis pontosabban szépen, fokozatosan, de látványosan eltűnt a csaj, teljesen ok nélkül. Azóta se sikerült magyarázatot találni arra, hogy ez mi a franc volt... Van legalább valami hobbid, amivel lefoglalod magadat?
2015. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!