Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ameddig bénácska vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameddig bénácska vagyok, nincs esélyem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, én vagyok a legszerencsétlenebb lány a világon. Már suliban elkezdődött ez az egész. Mindig én voltam, aki eltévedt az osztálykiránduláson, és mindig egy pont hiányzott a jobb jegyhez.

Sajna hiába nőttem fel, ez így maradt. Társaságban is mindig én vagyok a lúzer. 2 éve nem tudtam elmenni bicikli túrára, mert nekem egyedül a 6 ember közül nem volt biciklim. Engem kizártak a sátorból éjszakára máskor meg, mert ne hari, de pont eggyel kevesebb személyes, mint ahányan vagyunk.

Én vagyok, aki a határidő leteltével értesül egy lehetőségről, aki előtt mindig pirosra vált a szemafor. Rendszeresen akkor nincs meleg víz, ha hajat akarok mosni, és a szemem előtt rakják ki a "Rögtön jövök" táblát a kirakatba.

Már társasággal nem is szeretek menni sehová, mert mindig kiderül, hogy csak én nem tudok bowlingozni, csak én nem bírok letekerni 200km-et, csak nekem nem megy a dupla csavaros hátra szaltó, és még sorolhatnám.

Ma egy állásinterjúra mentem biciklivel. Rossz irányba indultam el, ezért szépen kitekertem a városból, fél órát késtem, majdnem megevett egy kölyökkutya reggelire, és olyan csapzottan estem be, mintha nem is fésülködtem volna még ma reggel.

Jó ideje munkát keresek, de megint csak olyasmit sikerül kifogni, ami pont annyit fizet, hogy kifizetem a lakbért, rezsit, kaját, és az iskolámra már nem jut semmi (nyelvvizsgára készülök).

Amíg ezt ide kiírtam, addig kifutott az ebédem.


Ameddig ilyen szerencsétlen vagyok, a szerelem is csak a középső ujját fogja mutatni, ahogy eddig mindig?


21l


2015. dec. 17. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
KELLÉKFELESÉG
2015. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Attol, hogy a kozepso ujjat mutatja, attol meg nem kellett volna azon mod mindig terdelned. :DDDD
2015. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy bena csak egy kicsit onbizalomhianyos:)megkene probalnod pozitivabban szemlelni a dolgokat,nem kell mindent komolyan venni pl:)aranyosak az esetlen lanyok.Mindenkivel tortennek szar dolgok de sokat szamit te hogyan reagalsz rajuk....ezt megtanultam 27/f
2015. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!