Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavarna titeket komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket komoly kapcsolat esetén, ha egy nő több, mint 30 pasival lefeküdt?

Figyelt kérdés
Így is vele maradnál vagy ez akadály lenne? Máshogy reagálnál, ha felcserélnénk a nemeket? Ha igen, miért?

2015. dec. 15. 17:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Zavarna. Hogy miért? Mert én lennék neki a 31. és valószínűleg nem az utolsó. 21/F
2015. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%

#4: Azt azért vegyünk már számításba, hogy a nők igen nagy része inkább vonzónak tartja, ha egy kan előttük megfektette a fél várost, hiszen ez egyfajta dominanciát, határozottságot, magabiztosságot sugározhat. A nőknek ilyenkor az játszik, hogy ha ilyen sok nőt meg tudott fektetni, akkor valószínűleg nagyon jó a dumája, lehengerlő a stílusa, jól bánik a nőkkel, ért a nyelvükön, el tudja kápráztatni őket stb. Le merném fogadni, hogy 100 nőből legalább 80-at büszkeséggel töltene el, ha egy ilyen férfit ki tudnának pecázni a zavarosból. No és akkor a másik szélsőségről is csakhogy beszéljünk (röviden): egy szűz srác a kutyának sem kell, mert béna az ágyban, tapasztalatlan párkapcsolaton belül, hát egyik nő sem vállal be egy nagyra nőtt gyerek férfivá felnevelését. Ennyi a történet!


A kérdésre válaszolva: igen, zavarna, felettébb taszítana, hogy egy ilyen rongyot dugott meg a fél falu, és a csődörök után most már velem is beéri.

2015. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem több nő van így, mint gondolnánk, csak hát ez nem egy nagyon terjeszteni való dolog.
2015. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És ha férfiról lenne szó?
2015. dec. 15. 20:22
 15/19 anonim ***** válasza:
Gond lehet a nővel, mert nem tud megállni néhány után valakinél. Valami belső zavara van. Igen, zavarna, esélyt sem adnék neki, ha meg kapcsolat közben derül ki, elhajtanám, mint a libapásztort.
2015. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Férfiban és nőben is egyaránt zavaró és undorító dolog. Basszus egy egész komplett focicsapat átment rajtad szó szerint, az alapcsapattól az utánpótláson át mindenki. Gusztustalan. Nem tudok felhozni az ismerősi körömből hasonló számadatot, pedig van egy pár nőcsábász köztük. Ismétlem: férfiak közül sem tudok hasonló példát. Egy újjal nem nyúlnék hozzád ha ez kiderülne az biztos, és szerintem sokan mások sem, akiknek normális értékrendje van. És ez kortól független. Le lehet pontozni nyugodtan, de ez egy anonim oldal, ahol bárki leírhatja a véleményét, még ha az kemény is, szóval csak rajta.
2015. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Hagyd az értelmetlen erkölcsi ítéleteket, amelyeknek nincs más alapjuk, mint hogy mások mit gondolhatnak. Ne pazarold az energiádat."

F40+

2015. dec. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A fenét. Ilyenekkel nem szabad foglalkozni. Nézd vannak ostoba nők és ostoba férfiak. Tehát én elkezdek számolni, amire emlékszem 37-ig jutok talán, a többi neve és vagy arca már nem rémlik. Most érted Megismerem úgy alakul szimpatikus lefekszem egy nővel. Az, hogy később kiderül ostoba vagy műpi*csa így hozta az élet. Már aki nem szűz és nem szarozik gyerekes dolgokon az nem fog azon kínlódni, hogy szimpatikus alkalom van minden kettő akarja ,de jaj nem ismerem 10 éve és bla bla... Nem oszt nem szoroz hánnyal volt és férfi vagy nő-e az illető. Az csak később derül ki, ki milyen pontosan. Nem főz, rendetlen szarik mindenre. Most érted első nap ez nem biztos,hogy egyértelmű. Buta kérdés már bocs. Nem jellemző az sem, hogy megcsal. Köszönöm szépen 7 éve együtt élek egy nővel. Normális, tud főzni, értelmes, nem esik le a műkörme egy húslevestől stb stb és még nem botlottam meg.


30f

2016. jan. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Párválasztás idején nem örültem volna egy ilyen információnak. Emiatt - ha minden más rendben van - persze nyilván nem szakítottam volna, de nehezen tettem volna túl rajta magamat.
2016. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!