Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavarna titeket komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket komoly kapcsolat esetén, ha egy nő több, mint 30 pasival lefeküdt?

Figyelt kérdés
Így is vele maradnál vagy ez akadály lenne? Máshogy reagálnál, ha felcserélnénk a nemeket? Ha igen, miért?

2015. dec. 15. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Akkor most bemásolom ugyanazt, amit az előző kérdéshez írtam...

"Mi köze ehhez a másiknak?

Miért gondolják az emberek, hogy kényszeresen közölni kell a korábbi partnerek számát és nevét, főként egy kapcsolat elején?"

2015. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha kapcsolatban vagyok valakivel, akkor az számít, hogy abban a kapcsolatban, velem hogy viselkedik. Nem az, hogy ezelőtt mi volt.
2015. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kitől tudná meg ezt a pasi amúgy???
2015. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj, tanulj meg kamuzni, kész.

Rohadtul nem lenne tetszetős személy szerint nekem, ha egyszer csak előrukkolnál azzal, mondjuk egy vita közepén, hogy "hát képzeld 30 pasival dugtam előtted".


Ha valaki állandóan cserélgeti a partnerét, az sem a férfinél sem nőnél nem előnyös, mert előrevetíti, hogy az illető valószínű, hogy hűtlen típus, kalandokat kereső, nem tud megállapodni. Ezek pedig rohadtul nem illenek bele egy normális párkapcsolatba.

2015. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Imádnám.
2015. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát ha csak sok együtt töltött idő után derülne ki akkor azért zavarna, de megpróbálnék túllépni rajta. Viszont ha még azelőtt hogy összejönénk, akkor valószínűleg nem is jönnék vele össze emiatt. 30 az rengeteg, férfi létemre nem tervezek ennyi nővel lefeküdni egész életemben...
2015. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem, annál jobban tudna engem értékelni, a sok rossz tapasztalat után.
2015. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Zavarna, mert az én életstílusom, világnézetem más. Nem gyártok köré ideológiát, egyéni szocproblémám, és kész.
2015. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha csak 20 éves akkor igen, ha már közel a 30-hoz akkor nem.
2015. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna legyen akárhány éves akkor is.


Nem maradnék vele. nem egymást keressük.

2015. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!