Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kellek egy fiúnak sem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek egy fiúnak sem, semmi életkedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van ebből, de nincs semmi életkedvem. Neten is próbálkoztam a legtöbb fiú lerázott egy pár randi után. Egyikük azzal magyarázta a szakítást hogy én túl jó vagyok hozzá. Pont ezek miatt még szexuális kapcsolatom sem volt, amit szégyenlek így 24 évesen már. Nem tudom mit tehetnék. Csinos vagyok, átlagos kinézetű vagyok, ápolt vagyok. Csendes, visszahúzódó vagyok, de még is a bunkó, faragatlan lányok is kellenek valakiknek.
2015. dec. 10. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azzal biztos előbb leszel, ha egy hónapban vagy 20-szr megkérdezed ezt. :)
2015. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szétnéztél a barátzónában is?

Mikor legutoljára hallottam hasonlót, kiderült, hogy az illető leányzónak vannak udvarlói, de, sajnos azok nem ütik meg az elvárt szintet (ami 8-as a 10-es skálán).


Viszont ezt a kérdést már legalább tizedjére olvasom a fórumon, szóval szerintem csak egy trollkodó általános iskolás vagy.

2015. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hány privátot kaptál? :)
2015. dec. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!