Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kellek egy fiúnak sem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek egy fiúnak sem, semmi életkedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van ebből, de nincs semmi életkedvem. Neten is próbálkoztam a legtöbb fiú lerázott egy pár randi után. Egyikük azzal magyarázta a szakítást hogy én túl jó vagyok hozzá. Pont ezek miatt még szexuális kapcsolatom sem volt, amit szégyenlek így 24 évesen már. Nem tudom mit tehetnék. Csinos vagyok, átlagos kinézetű vagyok, ápolt vagyok. Csendes, visszahúzódó vagyok, de még is a bunkó, faragatlan lányok is kellenek valakiknek.
2015. dec. 10. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz túl ezen a témán....ettől még ne menjen el az életkedved. Biztos jó vagy valamiben, érdekelnek dolgok, olvass sokat, annyi érdekes dolog van, nem szabad leragadni a párkapcsolat hiányánál...többek vagyunk ennél, csak sokan képtelenek továbblépni.


Nem tudom, hogy azért, mert esetleg te is csak a legkelendőbbeknél próbálkozol és nem "adsz lejjebb", vagy mert egyáltalán nem jön össze, elemezd a helyzeted aztán realizáld, hol is állsz most és vond le a tanulságot...önismeret...

2015. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ez az első kérdés, amit kiírsz ezzel kapcsolatban, írj rám, szívesen beszélgetek. :)
2015. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is voltam ebben a szituációban, én is 24 éves vagyok, tudom min mész keresztül. DE túl kell lépni rajta. Muszáj, nem egy párkapcsolattól vagy férfitól kell függni.

Szépnek mondott lány vagyok, nincs is gondom a kinézetemmel de jelenleg úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy ha majd eljön az ideje, akkor lesz párom, valamiért nekem még nem jött el az a dolog, ahogy neked sem. Viszont nem engedheted hogy ez az életed más területeire is kihasson. Mellesleg ne akard görcsösen, mert azt a férfiak magam sem tudom hogyan, de kiszúrják! Szóval csak nézd pozitívan a dolgokat. :)

2015. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De hát eddig is vártam, még se történt semmi.
2015. dec. 10. 19:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, itt a sármosabbnál intelligensebb férfiaknak biztos kellesz :D Készülj a privátáradatra.
2015. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ne aggódj, itt a sármosabbnál intelligensebb férfiaknak biztos kellesz :D Készülj a privátáradatra."


Naaa, ezzel azért vitatkoznék, elvétve van 1-2 ilyen de tapasztalataim szerint sokkal több az idióta!

2015. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szemét pasik
2015. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Komoly amit írsz? Én még nem hallottam olyan nőről aki 24 évesen szűz, pedig csinos és próbál is ismerkedni férfiakkal.

Van egy csomó 0 IQ-val rendelkező, csúnya, kövér lány akinek van és volt is barátja már.


Nincs olyan csúnya nő a földön akit valaki meg ne dugna

2015. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene mindenkit élből visszautasítani és nagyon fennhordani az orrod. Persze lehet, hogy nem így van akkor meg nem értem, hogy miért nem próbálkozik nálad senki. Vagy csak nem veszed észre?
2015. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:

pont a napokban volt kérdés, ahol összegyűlt pár huszonéves szűz lány

(köztük én is)

csak a közvetlen környezetemben 3 huszonéves szűz fiút és 5 szűz lányt ismerek. Az egyik srác tényleg előnytelenül néz ki, a többiek nem...sőt, senki nem tippelné meg sztem, hogy még szűzek.


Ez bizony nincs ráírva senkire, és simán alakulhat úgy az ember élete, hogy nem jön össze a nagy ő.

Nálam voltak ugyan érdeklődő srácok, de ezekből van akinek volt barátnője, van, akivel szimplán nem passzoltunk, és van aki összejött egy másik lánnyal.

2015. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!