Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszitek azt hogy ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszitek azt hogy ha az embernek van pénze akkor könnyebb párt találnia?

Figyelt kérdés
37 éves férfi vagyok és egész életemben a pénz után futottam (belátom hiba volt) mostanra elég szépen megszedtem magam viszont kapcsolat terén nagyon csehül állok. A rendes nők azt hiszik hogy foglalkozom a pénzéhes ringyókkal akikből bevallom elég sok van körülöttem, pedig én egy szerető nőt keresnék aki engem szeret nem a pénzem, hogy tudnék ilyen nőt találni? Vagy már sohase lesz rendes feleségem?
2015. dec. 5. 14:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. most 40 éves. 37 évesen döntöttem el amit leírtam neked.
2015. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Figy. Ha nem akarod h a pénzed miatt szeressenek a nők, add a pénzed nekem.

Engem nem zavar, ha fullos csjaokat kapnék meg érte.

Ha kell, akkor akár 5-10 év múlva vissza is adom neked. Mármint ami maradt belőle.

2015. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
6-osnak: 7-es vagyok. Van igazságalapja annak amit írtál!!!! De pl.: Andy Vajna biztos h a személyi varázsával,szépségével "szerettette" meg magát a feleségével? Kíváncsi lennék ha egy csóri melós lenne kinek kellene egyáltalán....
2015. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem kellene válogatni. Örülj, hogy egyáltalán szóba áll veled 1 nő is.


Amúgy engem kicsit se érdekelne, hogy egy nő a pénzem miatt lenne velem.

2015. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Egészen addig nem zavar ez kedves utolsó válaszoló, amíg nem te vagy ilyen helyzetben, a pénzed elveszítheted, megeshet hogy egy nap nem Maseratiban fogok ülni, akkor majd otthagy a párom? Nekem ez nem kell.
2015. dec. 5. 18:43
 16/20 Fish1 ***** válasza:

Ne mutasd a külvilág felé, hogy pénzes vagy. Semmi drága óra, meg csilliárdos ruhák, csak átlagos dolgok. És az tényleg jó ötlet, hogy egy régi kocsival menj a randira, ha kell, bérelj egyet. És pl. ne a Gerbeaud-ba vidd vacsorázni a nőt, hanem valami olcsóbb helyre (mondjuk ez alatt nem gyorskajáldát és a sarki hurkást értem). :)

Én ha pasi lennék, így szűrném ki az aranyásókat.

2015. dec. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom hogy lesz-e feleséged, de abban egyet értek veled hogy ha van pénzed, akkor sem könnyű a csajozás. Ezt a saját bőrömön tapasztaltam, hogy csak a lányok kihasználtak. Igaz én még csak 23 éves vagyok, de még nekem sem volt olyan "barátnőm" akivel el tudnám képzelni az életemet.
2015. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

már bocs de csak azt használják ki a nők, aki hagyja.

ha első alkalommal rányomod a fejét a lomposra, azt szépen megmélytorkoztatod, utána meg úgy megdöngeted h mozogni se bírjon, akkor tudja majd h te nem olyan férfi vagy akivel szórakozni lehet.

2015. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez kultúrálatlan körökben így megy, de ami biztos, hogy egy ilyen akció után az a kapcsolat nem fog sokáig tartani. Szerintem ez a megoldás nem túl célravezető, szerintem egy normális kapcsolat egyik alapja a kölcsönös tisztelet, és munkámból adódóan tudom, hogy a tiszteletet nem lehet erőszakkal kivívni, azt ki kell érdemelni, ha az alkalmazottjaimmal megalázóan bánnék akkor vajon tisztelnének engem? Nem hiszem.
2015. dec. 6. 20:40
 20/20 A kérdező kommentje:
Elnézést, a beosztott szó sokkal helyénvalóbb.
2015. dec. 6. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!