Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszitek azt hogy ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszitek azt hogy ha az embernek van pénze akkor könnyebb párt találnia?

Figyelt kérdés
37 éves férfi vagyok és egész életemben a pénz után futottam (belátom hiba volt) mostanra elég szépen megszedtem magam viszont kapcsolat terén nagyon csehül állok. A rendes nők azt hiszik hogy foglalkozom a pénzéhes ringyókkal akikből bevallom elég sok van körülöttem, pedig én egy szerető nőt keresnék aki engem szeret nem a pénzem, hogy tudnék ilyen nőt találni? Vagy már sohase lesz rendes feleségem?
2015. dec. 5. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen titkold el, hogy van pénzed.
2015. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A kérdés azért vetődött fel bennem mert tegnap találkoztam egy gimis osztálytársammal aki ugyan nem lett gazdag mégis van felesége és két szép gyereke. Nagyon elkeseredtem hogy nekem nincs meg ez.
2015. dec. 5. 14:43
 3/20 anonim ***** válasza:

Valójában nem számít a pénz, utolsó csórókat ismerek akik váltogatják a gyönyörű nőket.

Ez, hogy a pénz számít, ezt csak az echte lúzerek mondják, akiknek ez csak még1 kifogás a jóképűség és a kigyúrtság mellé.

2015. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mert ez így van.

Csak te még nem nőttél fel a dologhoz, ami 37 évesen már elég gáz. Akiket te pénzéhes ringyónak tartasz, az a nők 99.99%-a, te meg azt az 0.01%ot keresed, aminél akkor már több esélyed van, h nyerj a lovin, és még több pénzed legyen.

Gondolj bele fordítva h te egy dagadt ronda lány vagy de az igaz szerelmet keresed... na a nők szemében kb ilyen egy pénznélküli pasi... és ez nem az ő hibájuk, ez biológia. Sajnos manapság hajlamosak vagyunk elfelejteni h tulképp mi is állatok vagyunk, és az ösztönök irányítanak, főleg ha a fajfenntartás körüli dolgok (szex és párkapcsolat) kerülnek előtérbe...


Ergo egy haszontalan, rózsaszín, gyerekkori álmot kergetsz így 37 évesen. Fel kéne nőni.

2015. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Setalni menjetek a novel. Ne hivd meg semmire. Meg ingyenes buliba, ott se hivd meg. Hangsulyozd, h onallo dolgozo nokkel ismerkedsz, akik egyenrangu felnek tekintik magukat. Mondd ki, h mindenki fizesse a sajatjat. Eszak europaban ez igy termeszetes. Igy nem tud lehuzni senki. Ebbol mar sejti, h eltartani se fogod.

N ( Igen, nokent tanacsolom.)

2015. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Nem teljesen értem, miért baj az, ha egy nőnek a pénz számít. Gondolom te se a két szép szeméért fogsz valakivel összeházasodni, mert akkor már rég lenne feleséged.

A férfiaknak ha feleség akkor elvárás ugye h az ágyban legyen k .rva a konyhában szakács, házimunkában robot, de azért álljon meg a saját lábán, szóval dolgozzon mellette napi 8 órában, és otthon vágjon jó képet a szexuális igényeitekhez. Legyen magabiztos de közben azért nálatok ne legyen több önbizalma, mert az árt a férfiúi önbecsöléseteknek. Ha több a pénze, vagy jobb állása van az is kizáró ok. Mindemellett legyen mindig tiptop kinézetű, az alakja legyen szép persze ő kerítsen a sportra időt 8 óra munka meg a ti ellátsáotok mellett. Legyen mindig ápolt, a bőre tökéletes, de ha sminket használ, vagy sokat költ kozmetikusra, körmösre, akkor meg már be kell szólni, mert szerintetek a természetesség a nyerő, miközben nem tudjátok megkülönböztetni a smink nélküli arcot a natúr sminktől se.


Ja tehát ezzel szemben az az elvárás h egy férfi 40 éves korára ne legyen egy csóró, az már pénzéhes ringyóra vall. Grat! Alapból se normális, ha valaki 37 éves koráig nem talál nőt, de ezután már nem lepődtem meg rajta egyáltalán.


33/N

2015. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azért hisszük mert ezek a száraz tények...én is tehetős vagyok. Én évekig visszaéltem ezzel a ténnyel és rengeteg bombanőm volt.Egyszer csak fordult a kocka és iszonyat tele lett a faxom az általad is leírt nőkkel. Szerintem ha valaki őszintén szeretett is bizalmatlankodtam hogy tuti h csak a pénzem miatt szeret. Tanács: a mostani páromat egy partnerkeresőn ismertem meg. A legjobb barátom 20 éves kocsijával voltam az elsőm randin és később az ő kis és egyszerű lakásába vittem fel kétszer is a csajt. Egymásba szerettünk.Aztán vittem haza magamhoz...hát azt nem mondanám h nem volt balhé,még hazugnak is mondott, de elmagyaráztam és megértette h mit miért tettem.Ennek három éve. Vakon bízom benne.És legközelebb is így csinálnám. Igaz hogy nem egy bombázó inkább csak csininek mondanám,de nagyon nagyon szeret és engem nem a pénzem...
2015. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem kell az én szememben tökéletesnek lennie, csak engem szeressen ne a pénzem!
2015. dec. 5. 16:14
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez jó ötletnek tűnik, megpróbálom
2015. dec. 5. 16:17
 10/20 A kérdező kommentje:
30 évesen nekem is még jó ötletnek tűnt összeszedni a legszebb nőket, Mostmár kicsit sem vágyok erre
2015. dec. 5. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!