Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne ebből bármi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ebből bármi?

Figyelt kérdés

Ő 26, én 18. Nem tudom, mit szerethet/érdekelheti.(azon kívül, hogy ránézésre sokat edz, és megdicsérte a sütimet(szomszédok vagyunk, és amikor sütöttem, vittem neki, hogy kóstolja meg).

Nem akarok nagyon rámenősnek tűnni, mert azt sem tudom van-e valakije, de jó lenne legalább egy kicsit haverkodni vele. Csak nem tudom, mit lépjek?



2015. dec. 2. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem veszi a jeleket, akkor hagyd, mert nem érdekled, hacsak nem félénk. Próbálj tőle segítséget kérni, vagy szívességet, s nézd hogyan reagál. Talán látszik rajtad a korod,s nem akar ennyivel fiatalabbal kezdeni.
2015. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy van-e kedve eljönni moziba valamelyik nap. Esetleg konkrét filmet is mondhatnál; amit adnak olyan időpontban, ami feltehetőleg neki is, meg neked is jó.
2015. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A korom annyira nem látszik rajtam, simán néznek 23-25-nek is sokszor. (nem a smink miatt).

Mozi sajnos nincs a közelünkben (kisvárosban élünk), és annyit még sajnos amúgy sem beszéltünk, hogy csak úgy random rákérdezzek, elmegyünk-e valahova :(

2015. dec. 5. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval lényegében semmit nem tudsz róla, csak, hogy ránézésre sokat edz?


Bár szerintem a süti átvitel pont a haverkodáshoz épp elég alap, de ha semmi folytatása nem lett, akkor annak annyi.

2016. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!