Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből hosszú távon lehet házasság vagy bármi?

Figyelt kérdés

Barátnőm és a párja már 5 éve vannak együtt, viszont még össze sem költöztek sem eljegyzés nem volt. Barátnőm eléggé tanácstalan, mert nem szeretné feladni a városi életét, hogy vidékre költözzön, viszont a srác meg nem akar Pesten lakni. Már mindketten a 30-hoz vannak közel.

Barátnőm eléggé maga alatt van emiatt, de én is csak tanácsokat tudtam neki adni, hogy jó lenne az összeköltözésben egyről a kettőre jutni, de semmit nem változott a helyzet náluk az elmúlt 1-2 évben ezzel kapcsolatban. Valószínűleg egyik félnek engednie kellene.

Szerintetek mi a teendő ilyenkor?

Én már nem igazán tudom mit tanácsolhatnék...:(


2015. aug. 5. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk 5 év alatt meg kellett volna beszélni hogy hol akarnak majd lakni. nem 5 év után észbe kapni.

ha 30évesen nem képesek megbeszélni, akkor bukó az egész.

2015. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es a választ.


A helyzet az, hogy már 1-2 éve van náluk ez a téma, hogy hol kellene lakni,de még nem tudtak megegyezni.

2015. aug. 5. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a barátnődnek, hogy kössenek kompromisszumot.. legyen vidék, de Pest vonzaskörzetebe menjenek.. ha egy ilyenben nem tudnak megegyezni mi lesz a kesobbiek soran ? Parommal 8 eve vagyok egyutt, es ebbol gyakorlatilag a kezdetek ota egyutt is elunk. ( persze volt idoszak, amikor hetvegente talalkoztunk az egyetem miatt, de mindig is ő volt a bazisom). Kapott Budapesten egy munkat 3 evvel ezelott, gondokodas nelkul mentem vele. Mert szeretem. Pedig Pest nem a szivem csucske. De elvoltunk. :) Most Pesttől 60 km-re elunk, es imadjuk. Igazabol nekem ott van az otthonom ahol ő van. Igaz ehhez hozza tartozik, hogy kotetlen a munkam, mindegy merre vagyok.
2015. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2éve nem tudnak megegyezni?

akkor szépen ki kell próbálni, fél évre vidék, fél évre pest és után eldönteni hogy melyik a jobb.

most így megy majd évekig?

2015. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól mondta itt valamelyik hozzászóló. Kompromisszum: Pest vonzáskörzete. A vidéki élet is megvan és Pest is elérhető távolságban van. Jó esetben tömegközlekedéssel is jól mgközelíthető, rossz esetben kocsival érdemesebb munkába járni.
2015. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!