Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet magunkba zúgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet magunkba zúgatni egy pasit?

Figyelt kérdés

Hogyan zugathatom magamba egy pasit?

22éves lány vagyok és eddig mindig olyanokat fogtam ki akik csak sexelni akartak velem és nem pedig tartósán komoly kapcsolatott velem.

Nem tudom a pasikat magamba zúgatni csak kihasználnak és tovább állnak elegem van nagyon mit tegyek hogy belém szeressen egy vagy hogy mellettem akarjon lenni ilyen nehéz valaki esete lenni? Mért mindig a vékony nagyon gyerek arcúak után bolondulnak értem meg senki mert nagyon átlag vagyok azt hazudják hogy a smink nélküli átlagokat szeretik közben meg azt látom épp az elenkezőek után futnak.



2015. nov. 28. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért fekszel le velük, ha ennyire rosszul érzed magad utána? Mondj nemet, ennyi.


A "smink nélkülieket szeretik" dologról meg már elmondtuk sokan, sokszor, h a pasik igazából a natúr sminket szeretik, csak ők, ha ilyet látnak, azt hiszik, h az természetes, ezért hangoztatják ezt. De egy természetes, smink nélküli arcra nem figyelnek fel, csak a tökéletesen alapozott, jó helyen pirosított arcra, hosszúra, sötétre spirálozott szempillákra.

2015. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vagy megszeret, vagy nem. Ha lefekszel vele attól nem fog.
2015. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szűrni kell az embereket,akiket közel engedsz magadhoz.Nem kell mindenkivel lefeküdni,aki kedves hozzád.Elsősorban magadat kell becsülnöd,tisztelned,és nem kell mindenkivel szóba állni!Legyen egy mércéd,és egy célod.Fontos,hogy elveid legyenek,és azokhoz tartsd is magad.
2015. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!