Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarnak diplomás férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak diplomás férfiak egy takarítónötöl?

Figyelt kérdés

Nem vagyok különösen szép, max átlag. Jelenleg külföldön dolgozom. Érettségim van, meg egy elkezdett egyetemem, ami anyagi okokból maradt félbe. 5 nyelven beszélek, köztük 2 vilàgnyelv, folyékonyan. Irodai munkát kerestem/keresek, de még nem kaptam, így ideiglenesen elmentem vendéglátózni, mert kellett a pénz. Mi takarítjuk a boltot, és amikor észrevették, milyen szépen dolgozok, lefokoztak takarítónövè, alig vagyok a pultban.

Rengeteg téma érdekel, az irodalomtól a fizikáig, nyelveket tanulok és rengeteget olvasok, többnyire szintén idegen nyelven.

De ettöl függetlenül még mindig takarítónö vagyok.

Mégis valamiért rengeteg srác érdeklödik utánam, diplomások, mérnökök, informatikusok,akiknek akadna baràtnö a szintjükröl is.

Itt sokan írjàk, nem járnának mèg csak fodrásszal/eladóval/pincérnövel se.


Akkor hogy is van ez?


Itt


2015. nov. 20. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azt miből gondolod, hogy hosszútávú párkapcsolatot szeretnének veled?

Simán lehet, hogy csak 1-2 szexet.

L21

2015. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy inteligens és sikeres pasinak nem partner egy takarítónő. És ilyenere ne hivatkozz, hogy pénz miatt nem tudtad befejezni az egyetemet. Lehet mellette dolgozni, vagy ösztöndíjból megélsz. Én is elvégeztem 2 egyetemet. Mikor az elsőt csináltam hétvégente tescóban pénztáraztam, a másodikat pedig már úgy szereztem, hogy a szakmámban dolgoztam (vegyészmérnök)és a cég támogadta a tanulmányaimat. Egy okos nőnek sem partner egy takarító pasi. A házban, ahol lakom egy takarító férfi takarít, egyenesen sért, hogy néha azt gondolja, majd leállok vele cseverészni... Ha inteligens és sikeres pasit akarsz, akkor legyenek ambícióid, és érj el valamit az életben. Takarítania leghülyébb is tud, és kinek kell a leghülyébb?? Annak, aki maga sem bővelkedik észben. Hasonló a hasonlóval.... Szóval ahelyett, hogy itt próbálod magadat fényeztetni ismeretlenekkel, úgy hogy idióta kérdéseket koholsz, inkább szedd össze magadat és próbálj kiemelkedni abból a helyzetből, ahol most vagy.
2015. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
előző válaszból megtudhattuk, h minden ember ugyanolyan értékes :D
2015. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Kedves Utolsò Előtti!

Mivel ez a kérdés kamu, érdemben nem is lehet ròla beszélni.

Kommentedhez annyi a hozzàfűznivalòm, hogy talàlkoztam màr egyetemi végzettségű emberrel,aki bunkò és buta is volt...És talàlkoztam pl. egyszerű pénztàrossal,aki rendkívül intelligens és okos làny. Grarulàlok Neked a két egyetemhez,.de sajnos az egyetemen nem oktatnak "emberi értékeket" Mert benned nincs. "egyenesen sért,hogy azt hiszi, leàllok vele beszélgetni" Ne is àllj le,mert még véletlen megkér,hogy fogd meg a seprűt,mìg ő teleengedi a felmosòvödröt vìzzel,nehogy a làbad közé kapd aztàn uccu neki:

-)Szerintem őt is kb. ugyanennyire idegesíti a beképzelt,vàllalhatatlan felfogàsod...A hasonlò a hasonlòval részben igaz. Van orvos az ismeretségi körömben,akinek kozmetikus a felesége...Ùgy kb. 30 éve hàzasok...Mert a nő,attòl,hogy nincs diplomàja,egy rendkívül vilàglàtott,okos,kedves teremtés...Két évfolyamtàrsam (mérnök)màsfél évig bírtàk... De nem ez a lényeg. Hanem az, hogy jò.lenne,ha az emberi értékeidre ugyanolyan büszke lehetnél,mint a diplomàidra

Èn is azt javaslom,ne àllj szòba a takarìtòval. Őt kìméled meg...

Mindezt a kérdezőtől független írtam. Mert igazad van,miszerint az anyagi okok kifogàs és a kérdés is valòtlan.

Minden jòt.Szia.

2015. nov. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

mondjuk, ha már két diplomád van, diplomás válaszoló, tudhatnád, hogy az intelligenset két l-lel írják..


az meg, hogy nem állsz szóba a takarítóval, téged minősít. le.


amúgy, az eltérő műveltség lehet gond nagyon is, nekem is van diplomám, két évig egy szakmunkással voltam, nem én néztem le őt, hanem ő sértődött meg, ha merészeltem mondani valamit, amit az egyetemen tanultam, vagy ha véletlenül olyan szót használtam, amit nem ismert.



a kérdésre válaszolva, bár tudom, hogy kamu, kényszeres a leányzó: eleve marhaság a kérdés, mert ha állítólag öt nyelven beszél, meg olyan nagyon nagy az érdeklődési köre, akkor tudná, hogy azért érdeklődnek iránta, tehát felfedezték, hogy értelmes nő.


már, ha igaz lenne a kérdés. de egy ilyen nő nem írna ki ilyet...

2015. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!