Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha az emberek a másik nem szidása helyett beletörődnének, hogy a mai világ a külsőségekre és a pénzre épül?

Figyelt kérdés

Én már nem is tudom ezen felhúzni magam. Nem is keresek párkapcsolatot, hanem inkább arra koncentrálok, hogy megvalósítsam az álmaimat, és boldogabb vagyok szingliként, mint valaha.


Lehet mások is jobban tennék, mert bele fognak betegedni ebbe a sok önmarcangolásba és gyűlöletbe. :(


2015. nov. 20. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, gazdag vagyok és jóképű, és ezzel együtt is csak 1 komoly kapcsolatom volt eddig, az is csak egy véletlen mázlinak köszönhetően. Szóval senki ne gondolja, hogyha jól fog kinézni vagy sok pénze lesz attól könnyebb lesz...Mert nem ezen múlik. A külső talán fontos szempont a nőknél, de a pénz pl. sztem egyáltalán nem érdekli őket, legalábbis akiket én ismerek. Ellenben egy csomó más elvárásuk van (pl. legyenek céljaid, legyél társasági ember, legyenek barátaid, legyél magabiztos, vicces, de komoly is...stb.). Szóval nem csak a külsőn meg a pénzen múlik a dolog, talán egy kicsit dob rajtad, de ettől önmagában még nem leszel sikeres a nőknél.
2015. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy ízig-vérig nőnél lehet hogy nem, de jó pár plázamacskának elég a lóvé meg a jóképűség.
2015. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, de engem az ilyen pénzéhes plázamacskák nem érdekelnek.
2015. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!