Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem a világ másik végéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem a világ másik végéről, lehetséges?

Figyelt kérdés
Üdv! 3 hónappal ezelőtt adódott egy lehetőség hogy barátokkal kijöjjünk Tájföldre. ( mindannyian internetes pókerezésből finanszírozzuk jelenleg a dolgokat, de ezt hosszú távra nem tervezem megélhetésnek, főleg nem ausztráliában mivel ugye ott sokkal drágább az élet, hiába keresek MO-n viszonylag jó pénzt vele) Megismerkedtem itt egy ausztrál lánnyal, mindketten nyaralni jöttünk ide, akivel eléggé egymásba "zúgtunk".2 hónapja vagyunk együtt de neki most haza kellett mennie Ausztráliába.(tegnap) Eléggé magam alatt vagyok, mindketten sírtunk amikor elbúcsúztunk és most sem érzem magam túl jól, vagyis szarul. Ott neki elég jó munkája van és most fog elkezdeni dolgozni még egy munkahelyen. Én innen Tájföldről egy hónap múlva fogok hazamenni. Ő felajánlotta hogy kitudnék menni hozzá és nem is kéne dolgoznom akár hónapokig, de persze egy idő után nem várhatom el hogy eltartsanak és nem is szeretném, viszont pókeren kívül jelenleg nincs munkatapasztalatom. Otthon szüleim régóta működő vállalkozást csinálnak, ha hazamegyek biztos keresetem van méghozzá magyarországi viszonyokhoz képest elég jó is + jövő ősszel egy iskolát is be kell fejeznem még (agrár fősuli), tehát ott biztos jövőm van és jelenleg faternak is szüksége van segítségre mivel munkatársa kómába esett, valószínűleg már nem fog dolgozni később sem és nyilván nem is szeretné hogy amit kb 20-25 év alatt felépített azt el kelljen adni. Jelenleg úgy néz ki hogy nyáron tudnánk találkozni de akkor is maximum 1 hónapra vagy esetleg ha én kitudnék menni ausztráliába akkor talán 2-re de ez nem biztos és még olyan 7 hónap lenne mire valamelyikünk el tudna menni otthonról. Elég kilátástalannak látom jelenleg a helyzetet, mert ugye előbb vagy utóbb valakinek felkéne adnia mindent ott ahol él (azért azt nem várom el senkitől hogy sajnáljon, sokan azt gondolják lehet hogy te "pénzes kis köcsög :D").2 hónap után ezt úgy érzem nem várhatom el tőle hogy ott hagyjon mindent mert ez elég durva felelősség lenne mindkettőnknek és annyira azért még nem ismerjük egymást (pedig már ezt is felajánlotta).Azt sem igazán látom hogy MO-n hogy tudna ő élni mivel az emberek nagy része például nem is tud angolul ő pedig csak Thai és angol nyelven beszél és ha talál is mondjuk munkát akkor keres annyit egy hónapban mint nála otthon mondjuk egy hét alatt. Most abban maradtunk hogy mindenki hazamegy dolgozni és találkozunk amikor tudunk, addig meg interneten tartjuk a kapcsolatot. Nem is attól félek hogy várni kell most hónapokat, hanem hogy később hogy tudjuk ezt megoldani, hogy lehet ezt folytatni hosszú távon. Esetleg valami jó ötlet? Eret vágni? D:

2013. dec. 12. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Eret semmiképp ne vágj, pláne, hogy igen részletesen vázoltad, hogy tulajdonképpen baromi jó dolgod van, csak szerelmes lettél. Nem akarlak itt pszichológiai szöveggel fárasztani (nem is értek hozzá annyira), de van abban igazság, hogy az ember hajlamos túlértékelni azt a kapcsolatot, ami a megszokott hétköznapoktól merőben más szituációban, napfényben, melegben, gondtalan nyaralás alatt alakul ki. Ilyenkor mindenki lazább, mosolygósabb, és nyilván nem esik nehezére senkinek a legjobb oldalát mutatni. Nem azt mondom, hogy lehetetlen a távkapcsolat működése, de azt gondolom, hogy hosszú távon nem tartható fenn. Már ha csak arra gondolunk, hogy egy fiatalembernek és fiatal lánynak (is) vannak olyan biológiai szükségletei, amiket el lehet tudni fojtani, de nem biztos, hogy jó. Szóval szerintem ez a "szép volt, jó volt, köszönöm ennyi" kategóriás.
2013. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el leszállni a témáról hidd el jobb lesz... Tudom,hogy nem könnyű de ''megéri" Tapasztslatbó mondom,ismerem a szitut szintre ugyanígy voltam 1 Görög csajjal :/ 1évig voltunk távkapcsba ügy h csak a nyarat töltöttük 1ütt de az utána levő 9hónap után a következő találkpzás alkalmával el búcsúztunk 1mástól... még utána fél évig szenvedtünk mimd a ketten (neten mēg beszéltünk párszor) De már nagyjából elfogadtuk a szitut :(
2013. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb a helyzet, mintha egy thai báros lányba szerettetek volna egymásba és nem tudod őt finanszírozni. :)

Mivel mást úgysem tudsz tenni, szereted, tartsátok a kapcsolatot, és majd kiderül, hogy meddig bírjátok. Ha sokáig, (pl nyár, ahogy írtad), akkor megéri találni valami megoldást, mert hát az ugye mindenre van. :)

2013. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!