Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szeret engem. De azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeret engem. De azt mondja szerelmes egy másik fiúba. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
több mint egy éve vagyunk együtt ... a srác 500 km re lakik tőle köztük a korkülönbség is érdekes..7 év.. azt mondja engem jobban szeret..és az a baja hogy keveset vagyok vele és úgy gondolja hogy az a srác többet törődik vele... de mikor ott vagyok a barátnőmnél.. akkorterljesenmás.. nemis beszél ilyenről majd kicsattan.. mi lehet?._.
2011. júl. 11. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
na az ilyen csajokat kell kib*szni a csába!
2011. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és vissza fog állni ha többet vagyok vele? rettenetesen kétségbe estem...
2011. júl. 11. 21:45
 3/8 A kérdező kommentje:
miért?
2011. júl. 11. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Figy, ha azt mondja jobban törődik vele a másik csávó, akkor mondd neki hogy akkor menjen hozzá, és dobd ki a pics@ba. Ennyi.
2011. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor mikor is beszél arról, hogy a másik többet törődik vele?

Egyébként meg, egyrészt nagyon is lehetséges, hogy egyszerre két embert szeressünk, csak akkor egyiket se szeretjük igazán. Viszont, azt írod amikor ott vagy vele, nem beszél róla és majd kicsattan. Van egy tippem, hogy féltékennyé akar tenni. Zavarja, hogy nem foglalkozol vele eleget.

Nos, vagy nem létezik ez a másik, ami necces, mert csúnyán bele lehet kavarodni egy ilyenbe, vagy létezik, és bár nem akar tőle semmi komolyat (vagy semmit), a figyelmességek ráébresztették, hogy ez hiányzik neki tőled.

Akárhogy is van, figyelj rá többet, lepd meg apróságokkal, magyarul udvarolj neki újra!

2011. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat vagy vele és nem engeded a fiúhoz mert vele vagy. Ajándék stb. akkor visszaáll:)
2011. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a 21:47es vagyok megint

egyéként ha tényleg akarna valamit a másiktól, nem hiszem hogy bevallotta volna.csak akkor ha véget akar vetni a dolognak, de akkor azt is mondta volna.

meg ha te még mindig szereted, akkor hódítsd vissza teljesen magadnak!

2011. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.... ténylegkedvesek vagytok.. én rettenetesen szeretem...
2011. júl. 11. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!