Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hol talált állandó szexpart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol talált állandó szexpartnert vagy hol szokott keresni úgy, hogy sikerrel is jár?

Figyelt kérdés

Valamiért nagyon nem jön össze, mintha minden lány hirtelen rendkívül szemérmessé és visszafogottá vállt volna aki szexről majdhogynem csak házasság után akar hallani.


Nem értem hol vannak azok a lányok akik nem vetik meg a laza, kötetlen szexuális kapcsolatokat vagy csak velem ilyenek, esetleg már szinte az összes "elkelt"?


Szexpartnerkereső oldalakat hagyjuk mert az összes átverés, pénzlehúzási kísérlet a férfiaktól, qrvázni nem keresek eleget és amúgy sem élnék ilyen lehetőséggel.

Egyedül a bulik maradtak, de ott egy férfi egyedül nem sokat ér.


Nyilván azért kérdezem ezt mert kapcsolatra nem vágyom...


2015. nov. 19. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én baráti társaságban találtam erre alkalmas személyt. Ott nincs olyan nő aki bejönne?
2015. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A normális társkereső oldalakon sokkal egyszerűbb, mint szexpartner keresőn ;) ... Bár innen is onnan is volt már, hogy összejött.
2015. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bulikban nekem mindig összejön.
2015. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
én még nem is szexeltem :/
2015. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok neked tanácsot adni, max. annyit, hogy építs baráti kört laza erkölcsű lányokból, aztán buli alkalmával mássz rá valamelyikre!
2015. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1

Nincs mert azon lányoknak vagy van valakijük vagy pedig elég furák ilyen téren, nem igazán lazák vagy nyitottak. És amúgy sincs túl sok lányismerősöm, olyanok pedig pláne nincsenek akikkel mondjuk lejárnék bulizni.


#2

Innen nekem is volt, de nem állandó.


#5

Ha nem tűnt volna fel, ezt már régebben is próbáltam, mármint baráti kört kiépíteni, láthattad milyen nagy sikerrel.

2015. nov. 19. 18:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokat látott már a pitém! ^^
2015. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Brokkoli basszus, másnak hittelek mert csak ránéztem a nevedre...
2015. nov. 19. 19:22
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Jaguár dik, mi ez a duma? pont, hogy sajnos nagyon fontos a csajoknak a szexualitás, talán túlágosan is.


Az a nagy büdös helyzet Attis, hogy "szexről majdhogynem csak házasság után akar hallani." - ez az a bizonyos "dehogynem akar hallani, csak nem veled" (meg a többi középszerű figurával)

2015. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Attól még amit írtam komolyan írtam. :D
2015. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!