Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok őszintén, lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok őszintén, lehet ezt úgy megfogalmazni, hogy ne bántsam meg a másikat?

Figyelt kérdés

Ha már a megismerkedés pillanatában, biztosan tudom, hogy a másik, még ha fizikailag vonzónak is találom, nem tudná kielégíteni az érzelmi és/vagy értelmi társaságra való igényeimet, és csak nagyon fájdalmas vége lenne akármi is történne köztünk,

akkor inkább bele se megyek semmibe, hogy megkíméljem a másikat is meg magamat is az érzelmi katyvasztól.

Ezért már az elején elutasító vagyok, de valam'ér' ezt mindig félősségnek értelmezik...pedig nem erről van szó.

Aztán feladom és tiszta vizet öntök a pohárba...akkor meg mindenki megbántódik -.-"""

Akárhogy tálaltam, mindig rosszul sült el

Tippek, hogy hogyan lehet ezt kevésbé bántóan elmondani?



2015. nov. 15. 21:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

meglepő és egyben reményre ad okot ilyen logikus összeszedett gondolatokat nőtől "hallani".

csomagold díszpapírba a sz*art, megmondod neki, hogy nem érzed azt, hogy kettőtök között működne a dolog. ezzel nem sérted meg, de mégis a tudtára adod, hogy nincs esélye. én ezt várnám el, ezt tartom korrektnek.

2015. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A visszautasítás sosem kellemes dolog. Mindenkinek rosszul esik. A butábbja ilyenkor a rossz hír hozóját kezdi okolni, az értelmesebbje pedig amiatt dühös/szomorú, hogy a probléma létezik.


Öö nemtom mire akarok kilukadni, pedig nagyon okosat mondok :D Talán mondj valami fejlesztési javaslatot is ilyenkor, hátha az ad egy kis reményt az értelmesebbjének a jövőre nézve.

2015. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!