Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan emberrel, aki részben miattatok szakít? Őszintén!

Figyelt kérdés

A kapcsolat önmagában sem a jó, sem pedig a másik ember hozzáállása, felfogása, tehát ez is hozzájárul ahhoz, hogy vége legyen.


Többször olvastam olyat, hogy nem jönne sok ember össze ilyen illetővel, mert őt is "kirakná" idővel egy másikért.


Ez valahol hülyeség szerintem és nem is törvényszerű. Nem mindenki sátorozik le egy életre, ha még az elején az is volt a szándék a első, vagy a második embernél, akivel összejön. Főleg, ha tiniszerelem. Hisz fiatalon 15 évesen pl. teljesen máshogy látja az ember a dolgokat, mint majd 20, aztán pedig 25 évesen. Kialakul az ember személyisége, mások lesznek az igények minden téren.


Aki részben értem szakít, egy gyerekszerelem végére tesz pontot. Felnőtt lett, máshogy látja a dolgokat. Ilyen esetben is elkönyvelhető, hogy az ex sorsára jutok majd egy napon?


2015. szept. 5. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Volt ilyenben részem, nagyon szép és hosszú kapcsolat lett belőle.

Viszont a mai eszemmel nem akarnám, hogy bárki miattam szakítson, túl nagy teher ez. Szakítson maga miatt, aztán onnan folytathatjuk.

2015. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Sose hallgass az ilyen javasasszonyokra. Ők csak a saját sanyarú sorsukat próbálják kivetíteni rád. Sok boldogságot.
2015. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

En nem jobnek vele ossze mert bantana,hogy reszben miattam szakitott.

18/L

2015. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Ne a kommentekre hallgass, hanem amit az életben látsz.
2015. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok belé, és ez kölcsönös, igen. Anyai nagyapám nagymamám miatt hagyott el egy másik lányt, nagymamámat nem hagyta el, együtt öregedtek meg...
2015. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalról tudok nyilatkozni: én léptem ki egy kapcsolatból, ugyanígy ahogy írod. Nem volt rossz kapcsolat, de inkább csak elvoltunk egymás mellett, nem volt szerelem. Nem kötődtem hozzá, de azért jól megvoltunk együtt, nem volt okunk szakítani.

Aztán megismertem a másik fiút, és beleszerettem. Hozzá tényleg kötődök, érte tényleg bármit megtennék. Nem unom meg csak úgy.

(előző kapcsolatnak kb másfél év után lett vége, a másik fiúval 2 éve vagyok együtt, és nagyon szeretjük egymást)

21/L

2015. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
15 éves volt, mikor összejöttek. Most 21. Teljesen már felfogás. Már jó ideje nyüglődik. Én hagytam. Nem kerestem, alig beszéltünk. Ő meg nagy nehezen összeszedte a bátorságát, az önbecsülését, amit az ex a földbe döngölt. Még nem jöttünk össze...
2015. szept. 5. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen össze, lehet csúnya dolog, de elhagyta a párját értem, és mivel elhagyta így őt tuti nem szerette már úgy igazándiból ugye....

Mi pedig hosszú évekig együtt voltunk.


Dehát mindenkinél más.

2015. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

@Nagyon gyakori


Semmi közöd hozzá. Magától szakított, csak miután megtette tudtam meg. Te viszont irigy vagy és az bizony szégyen. :)

2015. szept. 5. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!