Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha szeretném hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha szeretném hogy udvaroljanak nekem?

Figyelt kérdés

Mármint nem mindenki, hanem az aki hajt rám. Csak addig vagyok érdekes, amíg nem jön egy könnyen kapható csaj, aztán le vagyok tojva. Nem az kell, hogy kezét-lábát törve romantikus gesztusokat tegyen a pasi, csak hogy azt lássam, nem azért hajt rám, mert jelenleg csak én vagyok, hanem mert én kellek neki. Miért nem kitartó senki? 21 éves létemre még nem volt barátom, mert nem löktem oda magam. Mindig amikor jön valaki, azt hiszem hogy végre nem fogok csalódni, hiszen annyira rendes, rendes ez a srác...persze...csak addig amíg nem jön egy ribi...:S


Állítólag gyönyörű vagyok, intelligens, jó humorú, és kedves...talán egy kicsit zárkózott én nehezen oldódó...de ez ekkora hátrány? Még az ilyen típusú pasik is a földön csúszva nyomulnak a tökéletes csajra ha megjelenik, mintha nem is léteznék...:S


2015. nov. 14. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. szép dolog az udvarlás és vannak olyan férfiak akikben meg is lenne az igény, de ennyire nem egyszerű a helyzet. egy az, hogy csak úgy tud udvarolni egy férfi ha a nő engedi és pozitív visszajelzéseket küld felé. szerintem ez egy játék, amiben mindkét félnek ki kell vennie a részét.

2. szerintem azokban a férfiakban akik szeretnek-szerettek udvarolni azokban rengeteg tüske van, mert a mai nőknek erre nincs túl nagy igényük. ha bejön nekik az adott pasi akkor elmennek vele és akár aznap szex, ha pedig nem akkor vihetsz virágot, lehetsz kedves és vicces mert nincs esélyed.

3. emiatt kár elcsüggedni, mert ha te olyan férfit szeretnél aki udvarol akkor mégis mit kezdenél egy olyannal akinek esze ágában sincs? vagy meg akarod változtatni? ha valakivel nem illesz össze akkor kár erőltetni!

Budapesti vagy? :)

2015. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De van igényük a mai nőknek erre. Csak azt kell megérteni hogy a mai nők nem azonos jellemmel rendelkeznek. :) Szerintem amúgy 10-ből 8 nő minimum igényli a romantikát és az udvarlást, más és más mértékben. A maradék kettő meg harsány és büszke is arra hogy ő fiús. :))
2015. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!