Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kimondottan ronda fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan ronda fiúként semmi esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne lenne esélyed?

Ezen az oldalon szinte állandóan ezt lehet olvasni. Hogy ha nem vagy kigyúrva, nem nézel ki extra szuperül vagy nem vagy gazdag, akkor semmi esélyed! Ez akkora baromság, hogy csak na! :-)

Senki sem tökéletes. És mindenkinek más jön be, mások vagyunk, különböző ízléssel.

Én sem tartom magam szép csajnak kívülről. Viszont jó embernek igen, ami sokkal fontosabb számomra. :-)

Attól, hogy te sem tartod magad egy álompasinak, attól még te is lehetsz egy nagyon jó ember, ami sokkal fontosabb! :-). Tudod sablon szöveg, de a belső fontosabb! Ez szerintem igaz, bármennyire is kamunak tartják! :-)

2015. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem teszel a rondaság ellen semmit, akkor nem sok. És ha dacból lepontoztok, akkor is ez marad az igazság.
2015. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12-es ha valaki nem jóképű mit tegyen? Arcplasztika, színezett kontaktlencse, meg hajfestés?? Az olyan lenne mint egy James Bond filmben :-) Persze a sportolás, plusz magabiztosság az már fél siker, de a nők 99%-a az első 1 perc benyomás alatt dönt és ha nem tud rád nézni egy életen át akkor csinálhatsz bármit...
2015. nov. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12-es: és az alacsonyság? Azzal mégis mit lehet kezdeni. A jelenlegi brutális eljárások, amik léteznek max 5-6 centit tudnak növelni a magasságon iszonyú fájdalmak mellett, és úgy, hogy a láb elveszti a terhelhetőségének egy részét. Annyira nem gondolnak bele itt egyesek, hogy mitől lesz valaki abszolút esélytelen a lányoknál, hogy le vagyok döbbenve. Gyúrhat valaki napestig is, ha a másik két tulajdonság: azaz a jóképűség és a magasság nem stimmel! Ja, és még valami: az, hogy kinek mi helyes, az csak egy bizonyos határokon belül mozog. Én pedig annyira ocsmány vagyok, hogy jóval ezen a határon túl helyezkedem el.
2015. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!