Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtudta, mivel foglalkozom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudta, mivel foglalkozom, már nem is kellek?

Figyelt kérdés

Amikor a srác megtudta, vendèglátôzom, eléggé húzta a száját, és már nem is akart megismerni.

Miért kell ezért lenézni?

Munkában is valamelyik nap bejött három fiatal lány, és:"Hé, Te! Ide gyere, a baràtnöm akar valamit!"

Nem egyszer próbáltak szexre felszedni, nem értik meg, hogy nem prosti vagyok, hanem pultoslány, és 1000Ft borravalóért nem fogom széttenni a lábam.


Miért ilyen negatívak az emberek?


(Nem ez a szakmám, és nem is akarom egy életen át csinàlni, csak pénzt keresni mentem ki)


2015. nov. 4. 13:53
 1/9 A kérdező kommentje:
22l
2015. nov. 4. 13:54
 2/9 A kérdező kommentje:
1000Ft átszámítva (külföld)
2015. nov. 4. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamiből meg kell élni... Én mindig magát az embert nézem, a személyiségét. Sosem érdekelt még senkinek a munkája.
2015. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A srác egy sznob! Egy normális férfi totális lexarja mennyit keres a nő.
2015. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Végig egyetem mellett pincérnőként dolgoztam. Tényleg egy hajszállal kezelnek a prosti fölött. Főleg akkor, ha nincs korlátozva az alkoholfogyasztás, és olyan a hely. Bár, hogy őszinte legyek a fehér kesztyűs étteremben sem bántak velem szebben, de ott legalább a molesztálás elmaradt, csak egy szarcsimbóknak nézett az "elit" vendégsereg, és még a "köszönöm" is luxus kategóriának számított, nemhogy a borravaló. (jah, és ez Magyarország!)
2015. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig ez még nem is ciki meló... Ráadásul kőkemény kitartást igényel.
2015. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az volt a baja, hogy a vendéglátósok reggeltől estig dolgoznak. Attól, hogy sok vendég lenéz, nem jelenti azt, hogy ő is.
2015. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

En sem jonnek ossze pincerlannyal.

Ne vedd magadra kerlek. De:

1. Konnyen kaphatoak. Tapasztalat.

2. Ha munka van akkor munka van. Es ae hetvege se semmi....

2015. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-as: Felháborítónak találom az első indokod, és minden kőkeményen dolgozó barátnőm nevében és a magaméban is KIKÉREM magunknak! Soha nem voltunk könnyen kaphatóak. Szegényebbek voltunk, mint a csoporttársaink, ezért dolgoztunk egyetem mellett végig, éjjel meló, nappal suli, tanulás buszon, séta közben, wc-n. És akkor ilyenekkel jössz? Az ilyen primitív idióta emberek miatt éreztük magunkat rémesen, mint amilyen te is vagy!
2015. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!