Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy a kövérségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a kövérségem csupán egy könnyű indok arra, hogy miért vagyok sikertelen a nőknél? 27/F

Figyelt kérdés

Elkezdtem leadni a kilóimat már 15 kiló feleslegtől szabadultam meg és jelenleg 80 kiló vagyok,de még fogyni fogok legalább 10-et.

Viszont egyre jobban bánt az a gondolat,hogy ez még mindig semmi.

Mi van ,ha komolyabb problémák vannak velem?A kövérségem meg kézenfekvő indok volt az elutasításokra.


2015. okt. 26. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl. Vén is,meg dagadt is vagyok,mégis tapadnak rám a férfiak...
2015. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kövérséged biztosan kizáró ok volt a legtöbb lánynál, de az arcodon és a magasságodon legalább annyi múlik.
2015. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drágám, a párom jelentősen túlsúlyos, a 190 centijéhez kb 130-140 kiló (hű ezt így leírni, eddig bele sem gondoltam), de jelentősen vonzó nem csak az én szememben, hanem mások szemében is. Fejleszd az önbizalmadat, legyen kisugárzásod, és csüngeni fognak rajtad a csajok :)
2015. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak akik kifejezetten a kövéreket szeretik.....érted. Bár magasságfüggő valóban
2015. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hany cm vagy 80kghoz? Ez mar kb sovi kategoria...
2015. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!