Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nyomos indok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nyomos indok a távolság?

Figyelt kérdés

Egy ideje már beszélgetek egy lánnyal facen, elég jól eldumálunk, szinte minden nap.

Felvetettem neki hogy mi lenne ha találkoznánk de nagyon terelt, a végén kibökte hogy neki a távolsággal van a gondja. Kérdeztem hogy tuti nincs e más mert ez így elég gyenge, de azt mondta hogy csak ez.

Igazából kb 50km-re lakunk egymástól és ez autóval nekem 1 óra vagy még annyi se.

Mondtam neki hogy egy tali legalább beleférhetne, én simán elmegyek oda, nekem az nem gond.

Nincs köztünk nagy korkülönbség se, csak 1-2 év.


2015. jún. 16. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ürügyet keresett. Hagyd.
2015. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mumusan ***** válasza:
100%
Ürügy!!!!
2015. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
50 km az egy vicc... szerintem keress olyat, akinek tényleg kellesz, az olyannal 200 km is megoldható.
2015. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ha nem kellek neki akkor miért beszélget velem?

Más azt csinálja h kitöröl vagy szimplán nem ír vissza ha semmit se akar.

2015. jún. 16. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
50 km akár áthidalható de am a távolság nekem is gond
2015. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Iskolaidő alatt köztünk párommal pontosan 2x ennyi távolság van, mégis hetente utaztam hozzá. Ez tényleg csak kifogás, ha akarná, simán megoldható lenne ha mást nem, legalább valahol félúton találkozhatnátok.
2015. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
napiszinten annyit megyek le munkába. vicc távolság.
2015. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!