Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valaki elkezd konditerembe járni sokkal több nő felfigyel rá mint előtte?! Sőt az is felfigyel rá aki előtte le se szrta?!

Figyelt kérdés
Igen,ez én lennék,normális válaszokat kérnék! 26/F

2015. okt. 26. 00:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
ez velem is így volt amikor felhízztam 60 kg ra ! minden nő de jól nézel ki tapadtak a csajok!
2015. okt. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert jobban nézel ki?

Esetleg jobban is érzed magad a bőrödben,ami látszik?


Igen,a külső nem minden ,nagyon nem. De azt látod meg először,nem a szép lelkivilágot. A vonzalom pedig kell mindkét irányba.

2015. okt. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2es az igaz amit irsz,tehát aki nem egy macsó gyerek,és nincs kipattintva,az mennyen a búsba? :D
2015. okt. 26. 01:04
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező,izlések és pofonok.

Nálam pl ez nagyon eltérő nincs ideál. Volt nagyon vékonyka barátom is pár évig. Egy ideje meg tetszenek a macis pasik. Mondtam is a páromnak,hogy nekem tetszik az a kis hasa ami van(nem kövér), de ő nincs vele annyira kibékülve.;)



Különben meg,ha jól érzi magát az ember a bőrében az látszik. És ez is dob a csajoknál.

2015. okt. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem éppen, csak érezd jól a bőrödben.
2015. okt. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg ilyen mimóza vagy?

Komolyan?


100%ig elítélem azt a tévképzetet, miszerint a nők (emberek) kizárólag a külsőre mennek, sőt, még azt is, hogy ez lenne az elsődleges szempont társkeresésnél, de arra rákérdezni, hogy miért tetszik jobban egy karbantartott, igényes, izmos test a nőknek, mint egy elhanyagolt, az már-már a retardáltság határait súrolja.


Matekozd ki egyedül, kérdező...

2015. okt. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a problémád, hogy egyre jobban tapadnak rád a csajok?:)
2015. okt. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Ezzel csak a felszínes emberek vannak így.

Mellesleg a külső igenis fontos, akárki akármit mond. Csak nyilván nem az a minden, sok nő viszont úgy gondolja, hogy ez elegendő, vagy éppen kizáró ok. A hiba szerintem ebben rejlik.


23N

2015. okt. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Tapasztaltam én is.Felszínesek a nők,hiába próbálják tagadni.
2015. okt. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Engem is akkor vesznek észre a pasik amikor lefogyok. Mégsem arra akarok soha kilyukadni hogy milyen felszínesek a pasik, hanem hogy milyen jól nézek ki amikor nincs rajtam felesleg és ragyogok!

Ezt hívják eltérő nézőpontnak. Gyakorold egy kicsit.

2015. okt. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!