Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet találni, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni, hogyan kell szerezni aszexuális férfit? 28N

Figyelt kérdés

Szeretnénk társat találni,a testiséget,szexet kizárom egy kapcsolatból!

Nemtudom hogy hol találok társat magamnak,olyat aki hasonló.



2015. okt. 24. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
te tuti dagadt vagy, azok nők közt található a legtöbb aszexuális sőt! még erénynek is tartják
2015. okt. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Annyira barom, amikor az itteni rusnya muffok ahelyett, hogy megváltoznának, inkább olyasvalakit akarnak, aki amúgy se gerjed senkire, szóval a saját ocsmányságod helyett lesz mire fogni azt, hogy nem kíván a férfi.
2015. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Igazából aki mi értelme a kapcsolatnak? Egy "párkapcsolat" szex nélkül, az csak barátság.
2015. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyok aszexuális, gerjedek a kövér ronda nőkre, -leszünk társak?
2015. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én is asexulais csaj vagyok és bombanő meg jó csaj meg nagyon jól néz ki nek szoktak nevzni ugyhogy a teóriátok megdőlt, sztem amúgy mindnhol lehet talalni csak én azt vettem észre inkabb a nem kezdemenyező pasik közt lehet találni leginkabb kezdemenyezz te barhol plaza iroda és szerezd meg magad ak ha nhezen adja magat vsz nem sexőrült. Nekem a mostani párom nem teljesen asexualis dehavi 1 sex belefér a kedvéért egész hónap an meg buli mzi étterem így jól kijövünk jó a kapcsi
2015. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pörölycápa ***** válasza:
89%
Bárhol előfordulhatnak. Nekem a párom többé-kevésbé aszexuális (vonzódik a nők iránt, viszont a szex az egyáltalán nem érdekli/nem fontos neki). Én viszont nem vagyok az, és én igénylem a testiséget, úgyhogy van köztünk szex, ha én kezdeményezek. Neki nincs igénye rá, így nem kezdeményezi, de egyébként ő is élvezi, és nem bánja hogy csináljuk. Egyébként gimnáziumi osztálytársam volt, ott ismertem meg. És az egy jó tanács az előttem szólótól, hogy érdemesebb a visszafogottabbaknál próbálkozni, és neked kezdeményezni.
2015. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!