Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, van olyan még köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan még köztetek aki a belső értéket jobban nézi egy férfiban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy kapcsolatban fontos a testi vonzalom is hiszen annak is meg kell lennie, de olyan kapcsolatot szeretnék, ahol egy nő inkább a belsőre koncentrál! Már egy ideje szingli vagyok, és alkalmi kapcsolatok egyáltalán nem érdekelnek. Azt szeretném, hogy végre egy nő azért szeressen aki vagyok, de én is így vagyok ezzel a helyzettel, de azt tapasztaltam, hogy a mai lányokból ez már valahogy kihalt! Lehet, hogy én tudom rosszul! 26/f

2015. okt. 23. 20:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
#7: Ez mind nagyon szép és jó, de gondolj bele, hogy aki eleve önbizalomhiányos, az nagy valószínűséggel csak elutasításokba és kudarcokba fog belefutni, így persze nem nő az önbizalma, szrból nem lehet várat építeni. De persze azért mindenki elvárja tőle, hogy akkora önbizalma legyen, mint egy "sikeres" embernek, és mindenki azzal jön, hogy "segítsen neked más, csak ne én legyek az".
2015. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
10-es vagyok: Még annyit, hogy az tényleg sokat számít, hogy milyen a kisugárzásod. A barátom nagyjából mindig ilyen társaság közepe ember volt, és még most is az.És sok lánynak bejött/bejön, pedig tényleg nem egy tökéletes külsővel rendelkező férfi (vagyis hát nekem persze az :)))) )
2015. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
36%
12: Igaz, hogy a társaság közepe férfiak jobban bejönnek a lányoknak, de én akkor sem írom az introvertáltságomat a negatív tulajdonságaim listájára. Gyűlölnék a társaság közepe lenni, igazából nekem csak egy lány kellene, és ezzel tökéletesen be lenne töltve minden szociális igényem (nagyon örülök neki, hogy szerencsére már nincsen 1 barátom sem, ugyanis nyűgnek érzem a barátkozósdit, értelmetlen időpazarlás.)
2015. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%

A 7-essel egyetértek. Az én barátom túlsúlyos, nagyon izzad és extrém ütemben szőrösödik :) Tudod kérdező, hogy mivel fogott meg? Először is a normális hozzáállásával a dolgokhoz, hogy szereti az életét nyugodtan rendezni, és ezzel az én pörgős, idegeskedős életvitelemet egy kicsit vissza is vette. Másodsorban pedig a hangjával és a gyönyörű szemeivel. A fenti három jelzőt ő mondogatja magáról, de nekem ő mackós, az izzadása néha még jól is jön ;) a szőrösség ellen pedig borotvával szokta felvenni a harcot.

Szerintem nincs olyan hogy csúnya pasi. Lehet az enyémet néhányan annak mondanák, de nekem ő a legjóképűbb pasi, aki iszonyatosan vonz. És pont ma gondolkoztam azon hogy mennyien rajonganak Vastag Csabáért, aki szerintem már túl nyálas.

2015. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Van. :)
2015. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem elég szomorú, hogy úgy gondolod a barátkozósdi időpazarlás. :( Az embernek szüksége van barátokra, bár bevallom én is elég béna vagyok a barátkozásban. De ebből adódnak is problémák, amikor ott vagyok, hogy beszélnem kellene valakivel, és nincs senki. Én eléggé furcsállnám, ha lenne valaki, akinek nincsenek barátai.
2015. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16: Egy extrovertált, illetve egy ambivertált (nemrég vezették be ezt a fogalmat, a kettő közötti átmenetet jelöli, mikor a személy helyzettől függően változtatja, hogy melyik pólushoz áll közelebb) embernek van szüksége barátra. Én teljesen introvertált vagyok. Viszont jól kommunikálok szinte bárkivel. Tudnék barátokat szerezni, ha akarnék, de elég volt a régebbről meglévőket lekoptatni. Teljesen felesleges dolog.
2015. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%
"Mai lányokban kihalt" - Ez már az evolúció kezdetén kihalt. Az élőlények a számukra tetsző egyedek iránt éreznek vonzalmat, ösztönösen velük akarnak szaporodni, hogy életerős gyermekeket hozzanak a világra. Úgy írod le mintha ez egy rossz dolog lenne... Hogy valaki olyannal van aki tetszik neki. :D Az undorító k*urva... :D
2015. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%

Én a barátom, Interneten ismertem meg és a személyiségébe szerettem bele, az már csak hab volt a tortán, hogy helyesnek is tartottam és imádom a szeme színét :)

18/L

2015. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Az élőlények a számukra tetsző egyedek iránt éreznek vonzalmat, ösztönösen velük akarnak szaporodni, hogy életerős gyermekeket hozzanak a világra"


De sokszor nem jön ez össze, nem ritka, hogy a 2 szülő menő, jóképű, jó adottságú, de a kölköknél ez nem jön le. Én is így vagyok, de másoknál is előfordul, de az ellenkezője is. Hogy átlagos szülőknek szép gyereke lesz. Ezért kellene jobban elfogadni a másikat, nem egyből ránézésre dönteni 2mp-alatt, mert sokszor nem látják az emberek mit rejt a kincses láda, csak a borítást nézik.

2015. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!