Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, van olyan még köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan még köztetek aki a belső értéket jobban nézi egy férfiban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy kapcsolatban fontos a testi vonzalom is hiszen annak is meg kell lennie, de olyan kapcsolatot szeretnék, ahol egy nő inkább a belsőre koncentrál! Már egy ideje szingli vagyok, és alkalmi kapcsolatok egyáltalán nem érdekelnek. Azt szeretném, hogy végre egy nő azért szeressen aki vagyok, de én is így vagyok ezzel a helyzettel, de azt tapasztaltam, hogy a mai lányokból ez már valahogy kihalt! Lehet, hogy én tudom rosszul! 26/f

2015. okt. 23. 20:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is hasonló tapasztalataim vannak. Sajnos mivel alacsonynak és ocsmánynak születtem, ezért eddig még soha egyetlen lány sem adott esélyt arra, hogy elmenjünk randizni. Minden lánytól csak elutasításokat kaptam egész életemben, és kapok most is, hiába vannak jó belső tulajdonságaim, egyszerűen egy lány sem képes rám nézni anélkül, hogy el ne fogja a hányinger.
2015. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azért nekem volt kapcsolatom! :) Csak azt amire én vágyom az nincs meg! Ez pedig az, hogy tényleg szeressenek! De biztos vannak még ilyen lányok! Csak szerintem ezek mind foglaltak :)
2015. okt. 23. 21:13
 3/25 anonim ***** válasza:
29%
2: Úgy azért könnyebb. De nekem egy bármilyen kapcsolat jó lenne. De mivel alacsony vagyok és rettenetesen ocsmány, ezért soha egy lánynak sem fogok tetszeni, tehát soha az életben nem lehet semmilyen párkapcsolatom, sőt, még randim sem, és mindezt csak azért, mert ilyen undorító külsővel átkozott meg a sors.
2015. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Magamról tudom állítani hogy így van. A barátom nagyon nem egy jóképű adonisz, mégis beleszerettem és nem hagynám el egy helyesebb srácért. Vannak pillanatok főleg itt, amikor rádöbbenek hogy sok ember hogy vélekedik a dolgokról ezen a téren és hálát adok az égnek, hogy vele hozott össze a sors!
2015. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Nehéz olyan nőt találni, aki nem hazug, nem felszínes, el tud fogadni minden hibáddal és problémáddal együtt stb. A mai lányok és fiatal nők nagy része vagy felszínes, vagy beképzelt, vagy nem nyitott semmire, én is ismerek olyan lányt, akire az ismerősi körből legalább hárman próbáltunk nyomulni, de érdekes módon egyikünk se lett befutó. Nagyon sokan kergetnek elérhetetlen ideálokat, plusz ugye ha az ismeretségi körükben a lányok übermacsó pasikkal kavarnak, akkor nehogy már ők lemaradjanak, és még nem is szóltunk a média torzító hatásáról, mert sokan birkaként bekajálják, amit ott eléjük adnak. Plusz elég sok a rbanc is, az egyik volt lakótársunk sorozatban hozta fel a különböző csajokat, én meg normális kapcsolatra sem kellettem az átlagos lányoknak sem. Sokszor azt érzem, a mai világban egyáltalán nem is lehet olyat találni, akivel összeillenétek, és aki el tudna fogadni olyannak, amilyen vagy.
2015. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Még a végén kiderül, hogy a férfiak jobban akarnak egy ilyen tisztességes kapcsolatot mint a nők.:) Úgy veszem észre, hogy inkább a nők kerülik el ezeket a férfiakat, és csak ezek a bunkó srácokra buknak. Egyszerűen teljesen érthetetlen számomra! Tisztelet a kivételnek, mert vannak!
2015. okt. 23. 21:38
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Ömm, nem hallottatok még arról, hogy a belső megszépíti a külsőt?


Akinek nem sikerült becsajoznia még, az azért van, mert a belső értékei sem olyanok. Pontosabban, lehetsz kedves, odaadó, jószívű, ha nem vagy mellé magabiztos és megnyerő. Az önbizalomhiány meglátszik az emberen.


Nem véletlen van az, hogy NAGYON SOK kevésbé jóképű/helyes (szándékosan nem a csúnyát írom) pasinak van nagyon szép barátnője/volt már sok csaja. Csak könnyebb azt észrevenni, hogy sok jó pasinak van csaja, sok kevésbé helyesnek pedig nincs.

2015. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező! Köszönöm a kérdést! Én is lassan 26 leszek és ugyanezt a kérdést tettem volna fel, csak te már megfogalmaztad. Leírták már itt, hogy igen nehéz olyan lányt találni, aki nem elsősorban a külsőre megy és aki szeretné hogy szeressék is illetve ő is tud őszintén szeretni.

Volt olyan barátnőm akiről már elhittem, hogy tényleg szeret... aztán mégis szakítás lett a vége, mert voltak dolgok amiket nem mondott el. Így hogy lehet élni? Én soha nem hazudtam. Olyan nagy dolog manapság, hogy őszinte legyen valaki legalább a párjához?

Amikor találok is olyan lányt nagy nehezen akivel kedveljük egymást, mindig kiderül, hogy legalább 100 km van köztünk. Próbálgattam az ilyen Tinder és társait, de semmi értelme, 99%-ban csak a külsőre megy. Meg olyan korlátok vannak benne ami inkább megnehezíti csak az egymásra találást. Maximum alkalmi kapcsolatra jók ezek, de az meg semmi...

Ezek szerint nem vagyunk egyedül a problémával :)

25/F

2015. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
7: Szerintem csak egy bizonyos határig működhet ez a belső megszépíti a külsőt, de én annyira ocsmány vagyok, hogy ez nálam már nem játszik. Ha csak a magabiztosságon múlna, akkor már biztosan összejött volna valami, hiszen bőven van önbizalmam, de azt is tudom reálisan, hogy hogyan nézek ki, és aki annyira ronda, mint én, ott már nem számít a magabiztosság semmit sem.
2015. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Nos, hát szerintem ez azért nem egyszerű dolog, mert ahhoz, hogy valakibe beleszeress a belső értékei miatt, ahhoz több időt kell egymás mellett tölteni. Pl. én a barátommal lassan 3 éve vagyok együtt, de egy baráti társaságból jövünk, és előtte is kb 2 évig jóban voltunk. És azalatt az idő alatt én megismertem, megszerettem, hogy kedves velem, és nekem ő a leghelyesebb pasi a világon annak ellenére, hogy nem kigyúrt, sőt. Tehát a belső megszépíti a külsőt, de ehhez idő kell. Nekem a barátom az első kapcsolatom, nem tudom elképzelni ilyen kapcsolatot máshogy hogyan lehet felépíteni, de azt tudom, hogy nem a külsőségek fogtak meg a barátomban (bár a szeme nagyon szép :) )

2015. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!