Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok van olyan köztetek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van olyan köztetek aki szeretnitudna egy fiút ha a külseje visszataszító akkor is?

Figyelt kérdés
Stílusomat imádják a nők, állítólag jóképű is vagyok, igényességemre se lehet panasz mondhatni tisztaságmániás vagyok. Viszont én gyerekkoromban sajnos nagyon kövér voltam. Most szinte teljesen lefogytam, járok testet építeni is de a bőröm az lóg és csíkos. Mindenhol megereszkedett nyaktól térdig..... A műtétektől rettegek. Félek soha nem lesz olyan lány aki elfogadjon már ott tartok hogy felkötöm magam.
2015. szept. 25. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a bőrprobléma a legkevesebb. Ez a lógós bőr meg idővel fog javulni magától is valamennyire, nem?
2015. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Schobert Norbi is sokat fogyott, mégsem lóg a bőre. Annyira nem lehet rossz a helyzet....
2015. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Állítólag van hogy szinte megoldódik magától igen de az 5-10 év... Amúgy az enyém nem tudna annyira durva, biztos műtét kellene de akkor meg a hegek lesznek rajtam..
2015. szept. 25. 22:10
 4/6 A kérdező kommentje:
2015. szept. 25. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:

3: Lesznek, de nem nagyon. Általában akik sokat fogynak, azok megműttetik magukat és utána ezerszer jobban fognak kinézni.


Mellesleg vannak striáid is, nem? Akkor már mindegy az a pár heg. Le kell szarni, a lányok többségét nem érdekli pár heg.

2015. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt/van problémám a bőrömmel mert ételallergiám van és ott jön ki általában, de mégis voltak komoly kapcsolataim, eleinte nekem is nehéz volt ezt megérteni. Bár egyik sem úgy kezdődött, hogy találkoztunk hanem valahol online formában beszélgettünk sokat és szerintem szép barátnőim voltak. Szóval szerintem ilyen felkötéses dologra annyira nincs okod gondolni mert van még remény, én vagyok az élő példa :)
2015. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!