Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik többségének csak rövid távra kellenék?

Figyelt kérdés

Nekem sokan tetszenek, és én is tetszek másoknak, de amikor elhívnak randizni, vagy buliban meghívnak valamire, látszik a szemükben, a viselkedésükön, hogy rövid távra akarnak, semmi komolyat, ami általában be is igazolódik pár randi alkalmával. Én addig senkinek nem adom oda magam, akiről nem tudom, hogy tervez velem, legalábbis benne van a pakliban. Még szűz vagyok...


Egyébként egyetemista vagyok már :) A fél csoportnak van már komoly kapcsolata, több hónapos, egy-két éves. Sokan a csoporton belül jöttem össze, és még mindig együtt vannak. Én is szép vagyok, sokan megnéznek, tényleg, és a viselkedésem sem kihívó...Akkor rossz helyeken járok, vagy zárkózottabb lennék? Sokat mosolygok...Nem értem én ezt. Mit tegyek? Rossz egyedül.



2015. okt. 17. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerűen nem jó a megítélőképességed = gyökerekkel ismerkedsz. És ez a te hibád is.
2015. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jól van, én ezt elfogadom. Min változtassak?
2015. okt. 17. 22:51
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Vagy félreérted őket vagy nem azokkal ismerkedsz, akik hozzád illenének. Ne csak azokkal randizz, aki elsőre megtetszik.
2015. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Biztos, hogy készen állsz egy hosszú távú kapcsolatra, vagy csak kell melléd azért valaki, mert másoknak is van barátjuk. Lehet, hogy tudat alatt Te sem vágysz igazán tartós kapcsolatra, és ezért vonzol be ilyen gyökereket. Amit nem értek, ha látod a viselkedésükön, hogy nem becsülnek, mért mész el velük egyáltalán 2. vagy 3. randira, ha már a "szemükben is látszik", hogy nem vesznek komolyan? Akkor Te is hibás vagy, mert belemész a játékukba és tovább próbálkoznak, hátha besikerülsz nekik egy one night standra.
2015. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Van, akin csak később látszik, nem rögtön. Van, aki mestere a manipulációnak, és össze-vissza hazudozik...
2015. okt. 17. 23:05
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Csak keress it rá a 20 év feletti szűzfiúk kérdéseire, és akad rögtön aki randira hívjon! Azután már csak a 100-ból ki kell szűrni a 95 hülyét!
2015. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Tucat vagy.Ha mindig rövid távra kellesz,akkor benned van a hiba.
2015. okt. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Randi közben miről és hogy beszélgettem? Hogy viselkedsz? És még jó pár ilyen jellegű kérdés után tudnánk biztosat mondani...
2015. okt. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Én is szívesen megismernélek, de lehet a hozzám hasonló csendesebb srácok nem mernek leszólítani, így csak a rövid távosok nyernek randit. :D
2015. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Mert lyukvadászokkal randizol.

Viszont szombat este miért gyékázol buli helyett??

(én azért, mert éjfélig ügyelek, aztán megyek inni :D)

2015. okt. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!