Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem? (Kérdés túl hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem? (Kérdés túl hosszú magyarázat rövid)

Figyelt kérdés

Tehát pár hónapja vagyok "szingli". Távkapcsolat volt,egész hosszú ideje,aztán egyszer csak ennyi lett.

A lényeg az hogy úgy érzem soha sem fogom kiheverni. Egyik héten teljesen jól vagyok, csak az jár az eszembe hogy most teljesen szabad vagyok, magamra keresek, azt teszem amit időm engedi. Aztán megint jön a depressziós időszak. Olykor bőgök mint egy gyerek,hiányzik. A hangja, az illata, a bőre, a simitása csókja ize...tudom, hogy neki van már más, és hogy ez miatt sosem kapom vissza..ilyenkor bepánikolok, hogy egyedül fogok maradni..

F


2015. szept. 12. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor allj a tukor ele es mond magadnak: Baz#d meg haver! Szedd mar ossze magad!

Akar egy pofont is adhatsz magadnak. Ha honapok teltek el azota epp itt az ideje,hogy megembereld magad es visszaterj a vadaszmezore.

18/L

2015. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen mi is a kérdés?

mert ebből azon kívül, hogy szarul érzed magad, semmi nem derül ki.

2015. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 hónapja.

Vadászmező, ez jó! :)

Nem akarom, hogy félreértsetek, nem kifogásokat akarok kitalálni. Persze, van velem is baj. Félek ismerkedni, valahogy már nem megy úgy mint miellőtt összejöttem Vele! :D

Másrészt azért is, mert a munkám miatt csak 7végén vagyok "szabad". Ezt meg ugye nem sok lány bírja elviselni..

2015. szept. 12. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem tudod visszaszerezni?
2015. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos..
2015. szept. 12. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:

5 Szerintem még koránt se biztos.

Az, hogy valaki egy időre eltud csalni valakit, az még semmire nem biztosíték.

2015. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!