Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jóképü srác miért éri be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképü srác miért éri be átlagos lányokkal?

Figyelt kérdés

Eddig nem túl szèp barátnöi voltak, most épp én érdeklem. Nem vagyok csúnya, de még nàlam is kategóriákkal szebb lányokkal járhatna.


Mi ennek az oka?


2015. okt. 16. 11:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

remek, akkor van remény? tesóm elég lehangoló tud lenni nekem..

de aki tudja magáról, hogy jól néz ki, akkor azok nem érik be 6-7essel?

2015. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, engem mondtak már jóképűnek, bár ez relatív teljesen. Nekem mégis a duci lányok/nők jönnek be legjobban és rosszul vagyok a kicicomázott mások által 10 pontosnak titulált lányok. Bár mint említettem, megvetem a pontozást. Tetszett már átlagos és vékony lány is, mégis a duci tetszenek jobban. Én nem nézek tévét, nem a média sulykolja belém, hogy mit kell szépnek tartanom. Ez a különbség azt hiszem.

Az egyik kretén nyomja itt minden hasonló kérdésnél az értékeltolódásos elméletét, de ez vicc. Ha nekem valaki nem tetszik, azzal nem jövök össze "nincs ló, jó a szamár is" alapon. Nekem csak "tetszik" és "nem tetszik" van. Ha az utóbbiba esik, akkor semmi esélye nincs nálam, ha meg tetszik, akkor leszarom, hogy kinek mi a véleménye. :)


24/F

2015. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert egyre több férfi jön rá arra a fix tényre (még azok is, akik az átlagnál jobban néznek ki), hogy a szép nők mind értéktelenek. A szépségükön kívül semmit nem tudnak nyújtani, sosem dolgoztak meg semmiért, mindent tálcán volt kínálva nekik. Egy átlagos szépségű, átlagos életvitelű, a talaj fölött nem méterekkel lebegő nő megtanulja, hogy nem pottyan az ölébe semmi, és megtanulja az emberi kapcsolatokat is értékelni. A szép nőknek meg teljesen mindegy, mert bármikor találnak új közösséget, ahová úgy illeszkedhetnek be, hogy igazából semmit nem kell csinálniuk, és tucatnyi új kandúrokat, akik csettintésre ugrálnak nekik.
2015. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tehát eddig 4-5 pontos barátnői voltak, te most 7esnek mondod magad (más 8-9nek-ómennelno) de a pasid ha megáll a 4-5-ösnél akkor ő téged ennyinek lát, nem?


Mit kell pontozni meg azon gobdolkozni, hogy mi VOLT vagy lehetne. Annyi eszetek nincs, mint egy mosott zokninak, kit érdekel, hogy kivel lehetne ha egyszer veled van? Nem? Ámen.

2015. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Emberek a 8 as olyan szépen megfogalmazta a saját véleményét, mi a fenéért kell lepontozni. Csak azért mert nem értesz vele egyet?!

Azért remélem ez nem veszi el ez a 8-as válaszoló kedvét. 8-as maradj csak ilyen, az emberek többsége úgysem képes még csak megfogalmazni a gondolatait se rendesen!

2015. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A külső nem minden. Csak ezt sokan nem tudják megérteni...
2015. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy sokak és én általam is jópasinak mondott ismerősöm.Neki sem voltak hozzá külsőre illő szép barátnői.Ezt azzal magyarázza,hogy ő nincsen eltelve magától,átlagosnak tartja magát és nem alkalmit,hanem hosszú távra keres barátnőt.Nem mutogatásra,hanem hogy boldog legyen vele.
2015. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!