Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jóképü srác miért éri be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképü srác miért éri be átlagos lányokkal?

Figyelt kérdés

Eddig nem túl szèp barátnöi voltak, most épp én érdeklem. Nem vagyok csúnya, de még nàlam is kategóriákkal szebb lányokkal járhatna.


Mi ennek az oka?


2015. okt. 16. 11:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Modt ne gyertek azzal, hogy mindenkinek más a szép, utálok pontozni, de olyan 4-5 kategóriás lányokat kell elképzelni. Én magamnak 7es adnék (mások 8-9et szoktak, de a környezetem elfogult), ö viszont tényleg járhatna 8-9esekkel
2015. okt. 16. 11:52
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem felszínes tuskó, és a belsőértékek is fontosak neki. :)
2015. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom elege lett a nagyképű rib @ncokból.
2015. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Azt már én is megkaptam néhányszor, hogy: "szebb nőt is kaphattál volna" A kérdés mindig az, hogy csak szebbet, vagy jobbat is ?

22/f

2015. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ez, mert tudod nem mindenki pontozgat 10 pontos skálán. Én pl hányok ettől, mert degradáló. Rohadtul nem külső alapján választok, ezt nem képesek sokan megérteni. A külső nekem csak annyi, hogy ránézek és tetszik vagy nem tetszik. Ettől nem fogok akarni senkit önmagában...


24/F

2015. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed önbizalomhiányról árulkodik. Nem mindenki pontrendszer, hanem van, aki belső értékek és hasonló érdeklődés alapján válasz párt. EZen nem kell meglepődni, el kell fogadni és kész.
2015. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fiu ismerosom, aki szuper jokepu, es mindig a leheto legrondabb lanyokkal jart. Neki az volt az indoka, h azok tuti nem fogjak megcsalni. Bar nagyon helyes volt a srac, de eleg komoly onretekelsi godokkal kuzdott, az tuti. Mar nos es van 2 gyereke. A felesege egy mondjuk 8 kategorias lany, szoval kulsore csinos, de szegeny nem egy agytroszt. A srac egyszeruen ilyen lanyokkal erzi jol magat, ez van.

Nekem is volt olyan pasim, aki Mo egyik legkeresettebb modellje volt anno. Persze, rengeteg szep lannyal jart, de vegul egy teljesen atlagos, kisse duci lanyt vett el felesegul...Szerintem ez nem kulsotol fugg, hanem kemiatol is. Lehet, h a srac azokat a lanyokat nem tartotta rondanak, vagy atlagosnak. sot, az is lehet, h asracot csak Te es meg max par masik baratnod tartja helyesnek, es mas lany szemszogebol meg full gaz...Szoval, ez teljesen relativ dolog...

2015. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Az értékeltolódás miatt. Külsőt tekintve (ami annak ellenére, hogy a sok álszent hazug szerint csak másodlagos) régen veled egy "súlycsoportban" lévőt simán tudtál találni, direkt nem számokat írok, mert azon az itteniek 8 bites agya rendre ki szokott füstölni. Van egy alapvető mérce, ami szerint a legtöbb ember felhasznál alapnak, amikor a saját ízlését kialakítja, ilyen állandó normák a "ne legyen dagadt, ne legyen hülye, ne legyen cingár" stb, ezeket tekintve a legtöbb ember ízlése egyezik, hisz, ahogy a nevük is mutatja, ezek ALAPOK, tehát ezekre építkezve alakul ki az adott ember "szép-nem szép" relációja. Elnézést, hogy ilyen leereszkedően írok, de megtanultam már, hogy az ittenieknek muszáj így fogalmazni, másképp úgyse fogják fel.

Amikor azt mondom, hogy "régen", akkor olyan 8-9 évvel ezelőtti időkre gondolok. Az értékeltolódás akkor következett be, amikor a feministák, akiknek a munkája itt nyugaton már évekkel ezelőtt véget ért, mert elérték az egyenlőséget, úgy döntöttek, hogy megbolygatják az egészséges női öntudatot. Ezzel azt sikerült elérniük, hogy irreálisan nagyra növelték még az átlagos nők nagy részének is az egóját, elhitették velük, hogy nekik mindent szabad kérni, hisz ők szépek, bárki bármit is mond. Ebből következett az, hogy az ún. "súlycsoportok" a férfiaknál lejjebb, míg a nőknél feljebb tolódtak. Mit értek ez alatt? Annyit csupán, hogy egy átlagos férfi már nálánál lejjebb lévő csoportokban tud csak relatíve eredményesen ismerkedni, ezzel szemben a nők simán le tudnak akasztani náluk klasszisokkal jobb férfiakat.


A lepontozásomat most se hagyjátok ki, indokolni természetesen nem kell, hisz az olyan nehéz amúgy is, ja és anyázni nyugodtan anyázzatok, a miskolci csaj indoklás nélküli személyeskedése nagyon tetszett, különösen a szövegalkotási stílusa, ahol minden második szavával... nos, erősen célzott arra, hogy homoszexuális vagyok és hogy a kedvenc időtöltésem apám orális kielégítése.

2015. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, nem mindegyik.

tesóm sose járt átlagossal. vagyis az első. Aztán 2. De egyiken se volt felesleg. A mostaniak meg... meg két hét alatt szerelmes lesz, ami megint nem hihető nekem, mert mindig, tehát ő szerintem külsőbe szeret bele. szerintem ki se növi.


De ő nem jó példa, ettől ne lombozódj le, én se értem ezt. lehet, ezek tényleg rájöttek már, hogy az csak felszín és megunják őket.

2015. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én teljesen átlagos lány voltam, mások szerint is, ha mindenképpen pontozni kell, azt mondanám, olyan jó erős hatos voltam. A férjem 10-es skálán 12-es szerintem, de mások szerint is 9-es kb. De hozzá kell tenni, hogy szerintem baromira nincsen tisztában vele, hogy mennyire jól néz ki, sosem volt csajozógép, hosszú kapcsolatai voltak mindig. Én is mondtam már neki, hogy annyira jó pasi, sokkal szebb lányt is találhatott volna magának. Totál megrökönyödve nézett rám, hogy hülye vagyok-e, hiszen én 10/10-es csaj vagyok. Mondjuk csak szerinte, meg még maximum még anyám szerint, de nekem bőven elég, hogy ő 10-esnek lát.
2015. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!