Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nem talál párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem talál párt, akkor csak magára vessen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 22:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A pár találás bonyolult és összetett dolog, nem megy az csak úgy hipp-hopp, én már csak tudom, annyira, hogy bele se merek vágni olyan nehéz :) Igaz is, tudtok valami értelmes, ráadásul ingyenes társkeresőt, nincs kedvem semelyik oldal üzemeltetőinek fizetni azért, ami nem is biztos,hogy összejön, majd ha a hölggyel összejönne a találkozó, neki fizetnék, egy kávét, üdítőt, vagy amit szeretne.
2015. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

mindenki csak magára vethet...

sokan már az előtt feladják, hogy megpróbálták volna...

ide jönnek sírnak, hogy nem találnak párt, de nem is keresnek...


22F

2015. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen én is magamra vetek.
2015. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A társkeresők nagyon rosszak sok rossz tapasztalatom volt nekem is másnak is hazudgálnak, meg szexre mennek és nem azt írják mint ami ott van az adatlapon és volt hogy 10 randiból egyse volt jó.. én végül nem ott találtam párt a társközvetítők se jók
2015. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Sok mindentől függ, de általában, ha valami sehogyse jön össze, akkor nem az egész világ a hibás, hanem a gond önmagunkban keresendő.
2015. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bizony nagyon nehéz megtalálni és pláne megtartani a másik "felünket"! Nagy követelményeket támasztunk egymás felé. Sajnos a mai rohanó világban nincs is semmi értelme hosszú távra berendezkedni.Nincs idő egymásra,pláne a gyermekre. Reggeltől estig dolgozik az emberke, mire hazaér semmihez még a szexhez sincs kedve és energiája,de éppen csak megél v,meg sem él a fizetéséből.A másik dolog,van mosó-és mosogatógép, készétel, lakás szerzés körülményes,. Akinek van nem meri megosztani "senkivel" mert a mai törvény nem kedvez az eredeti tulajdonosnak! Látom több kapcsolatban,hogy az egyneműek szerelme sokkal tartósabb mint a fiú lány kapcsolat!
2015. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!