Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, valóban semmibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, valóban semmibe nézitek a pultos lányokat?

Figyelt kérdés

Ha bemész egy kávézóba, mikor kilépsz az ajtón, már tényleg nem tudod felidézni a lány arcát?

Valóban csak felszolgálói minöségben tekintetek rá?

Valóban nemtelen, kb nem is ember, csak valami, ami megkönnyíti az utat a reggeli kávédhoz, nem különb érzés, mintha automatábam vennéd?

Miért?


2015. okt. 8. 23:29
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
30%
Általában a szép nőket mind semmibe veszem. Ki az a hülye, aki beáll náluk a sorba nyolcvanhatodiknak? Igaz, jó sok versengő hülye van.
2015. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Haaat en voltam pincerno annyit mondhatok meg egy evvel kesobb ia felismertek a vendegek :D szoval vagy allatira dogos vagyok vagy siman ilyen Jo a kisugarzasom vagy ennyire jol vegeztem a munkam :D az utobbi valoszinubb :D

18/L

2015. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
Kávéautomatát előbb dugnám meg, mint egy pultoslányt.
2015. okt. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A pultus lányok szoktak engem semmibe nézni. Látszik rajtuk, hogy csak a pénz miatt próbálnak mosolyogni.
2015. okt. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Van aki rendszeresen udvarol az ilyen lányoknak.

De azért nem hiszem, hogy ilyen szinten meg kéne őket nézni.

Kávét ad ki, ez a dolga, nem bordélyház ez, hogy a csajt kell nézni.

2015. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 GipszI ***** válasza:

Az egyik legszebb no akit eddig lattam szinten pultos...

Es nem, nem szoktam semmibe nézni őket.

2015. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én sose bunkózok egyetlen pultos csajjal sem, ha rendesen kiszolgál, de amikor odabassza elém retkes pohárban a vizezett piát, amiben szőrszálak úszkálnak, akkor azért szabadjon már begorombulnom. Aki kedves és tisztességesen kiadja, amit kérek, azt még meg is jattolom, de a suttyókkal és is suttyó vagyok, attól még, hogy nő még ne higgye, hogy kutyaként bánhat azzal, akinek a pénzéből él.
2015. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nyilván észreveszem, hogy csinos és szép egy pultoslány, de alapvető udvariasságra szorítkozom csak, ha kérek valamit. Nem fogok kikezdeni velük, aznap már a századikként. Neki sem jó, nekem sem.
2015. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

nem csak a pultos, de senki más arcát nem tudom felidézni öt perc után kb, mivel nem érdekel, nincs közöm hozzá, senkim. nyilván ha egyedül lennék és bejönne, akkor lenne akit megjegyeznék. de addig a pultosokkal is úgy viselkedek mint egy pultossal, ők pedig úgy velem, mint egy vendéggel. abban sem vagyok biztos, hogy a pultos fel tudná idézni az arcomat, miután kiléptem az ajtón. főleg ha forgalmas helyről van szó.

ja és amúgy ez elég tahó beszólás, hogy ti tartjátok el a pultos lányt, szóval mosolyogjon csak.

2015. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kéne, hogy olyan különleges legyen attól, hogy pultos. Ha valakiben van valami, akkor mindegy mit csinál, megjegyzem. Ha meg nincs, akkor akár fejre is állhat a pult mögött, vagy bárhol, csak az érdekel, hogy rendesen megcsinálja, amiért fizetik.
2015. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!